10

Phablet WOO Quasar za 399 zł w sklepach Carrefour. Warunek? Kupony z Gazety Wyborczej

WOO Quasar w CarrefourGazeta Wyborcza startuje z nową akcją promocyjną kupna sprzętu elektronicznego. Tym razem za zebrane kupony możecie kupić phablet WOO Quasar za 399 zł zamiast 699 zł. WOO Quasar dostępny jest w sklepach Carrefour, ale najpierw trzeba sobie egzemplarz zarezerwować.

Od piątku 29 sierpnia br. w Gazecie Wyborczej będą ukazywać się specjalne kupony, upoważniające do zakupu phabletu WOO Quasar w cenie 399 zł. Kupony będą dostępne w kolejnych 14 wydaniach gazety. Urządzenie w sprzedaży będzie od 20 września 2014 roku, ale najpóźniej do 7 września br. należy zarezerwować phablet w jednym z 218 sklepów Carrefour i Carrefour Market za pomocą formularza rezerwacji dostępnego na stronie akcji. Aby dokonać zakupu, trzeba będzie udać się do wybranego sklepu, okazać kartę z kompletem kuponów oraz numer rezerwacji. W przypadku braku jednego z kuponów, będzie można zastąpić go kuponem Jokerem, który ukaże się w wybranych wydaniach Gazety Wyborczej oraz w Internecie.

Zobacz także: Acer Liquid X1. 5,7-calowy phablet za 265 dolarów. Co oferuje?

Phablet internetowy WOO Quasar wyróżnia się wyświetlaczem o przekątnej 6 cali. Prawidłowe działanie systemu operacyjnego Google Android 4.2.2 ma zapewnić 2-rdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1.3 GHz. Urządzenie obsługuje technologię Dual-SIM, ale także ma zainstalowane moduły WiFi, GPS oraz Bluetooth. Ponadto zdjęcia wykonane aparatem 8 Mpix można zapisać na karcie pamięci microSD do 32 GB. Z przodu jest także kamera 2 Mpix do wideo rozmów. WOO Quasar będzie można kupić w zestawie z etui oraz bankiem energii.

Co sądzicie w ogóle o takich promocjach? TO nie pierwsza taka akcja Gazety Wyborczej. Na pewno znajdzie się trochę chętnych, ale ja nie wiem, czy bym się zdecydował w ciemno kupić taki sprzęt. A Wy? Ktoś z Was się odważy? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz