2

Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480. Klawiatura dla tabletów

Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480Firma Logitech na targach elektronicznych IFA 2014 w Berlinie zaprezentowała nowy gadżet przeznaczony dla smartfonów, tabletów oraz laptopów. Jest to klawiatura Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480, która kosztować będzie 219 zł.

Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480 to pierwsza klawiatura zaprojektowana z myślą o trzech urządzeniach jednocześnie. Teraz możesz pisać raport na swoim komputerze, a dzięki przyciskowi Easy-Switch szybko zmienić nośnik, by odpisać na wiadomość na twoim smartfonie i napisać tweeta na tablecie. Klawiatura jest uniwersalna i można ją podłączyć za pomocą Bluetootha do kilku bezprzewodowych urządzeń jednocześnie, niezależnie od tego czy używasz Windowsa, Maca czy Chrome OS na swoim komputerze lub Androida albo iOS na tablecie czy smartfonie. Stabilny, wbudowany stand utrzyma telefon lub tablet pod właściwym kątem, ułatwiając jednoczesne pisanie i czytanie wiadomości.

Zobacz także: Nowa wersja Logitech Ultrathin dla iPada

Klawiaturę Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480 będzie można kupić już w padzierniku tego roku. Cena za ten sprzęt wynosi 219 zł. Dużo?

Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz