0

Dell Venue 7 w promocyjnej cenie – 399 zł!

Dell Venue 7 i Venue 8Dzisiaj przeglądając swoją tablice w serwisie Facebook znalazłem promocję sklepu internetowego X-kom.pl. W ofercie tej platformy możecie kupić tablet Dell Venue 7 w cenie 399 zł. Wydaje się, że jest to obecnie najatrakcyjniejsza oferta w Polsce.

Tablet Dell Venue 7 kosztuje w X-kom.pl o 50 zł mniej niż dotychczas. Normalnie trzeba za niego zapłacić 449 zł, ale dzisiaj w okazji Gorący strzał można go kupić za 399 zł. Nauczony doświadczeniem, że czasami takie promocje w e-sklepach, jak i tradycyjnych, tak naprawdę nie sa promocjami, a tylko zwabieniem i po części „oszukaniem” klienta. Sprawdziłem od razu ceny Dell Venue 7 w największym serwisie aukcyjnym w Polsce i moje zdziwienie – są tak droższe oferty. Najtańsza to 450 zł, ale średnio jest to ponad 500 zł. Dlatego osoby zainteresowane tym 7-calowym sprzętem powinno przejrzeć ofertę X-kom.pl.

Zobacz także: Tablety Dell Venue 7 oraz Venue 8 otrzymują Androida 4.4.2 Kitkat

Czym wyróżnia się Dell Venue 7?
Na pewno jest to 7-calowy wyświetlacz IPS LED o rozdzielczości 1280×800 pikseli. Prawidłowe działanie systemu operacyjnego Google Android 4.2 (po aktualizacji 4.4) zapewnia 2-rdzeniowy procesor Intel Atom o częstotliwości taktowania 1.6 GHz oraz 1 GB RAM. Na dane oraz aplikacje pozostawiono 8 GB, ale gdy to okażę się za mało, to można skorzystać z slotu microSD. Ponadto na wyposażeniu są dwie kamery, moduł GPS, Bluetooth, kartę sieciową Wi-Fi 802.11 b/g/n.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz