0

Colorovo CityTab Vision 7i kosztuje 299 zł, a oferuje procesor Intel Atom, czy 2 GB RAM!

Colorovo CityTab Vision 7iDzisiaj portfolio marki Colorovo powiększyło się o kolejny tablet. Tym razem jest to 7-calowy tablet Colorovo CityTab Vision 7i, który charakteryzuje się obecnością ciekawych podzespołów, a to wszystko za 299 zł!

Colorovo CityTab Vision 7i to najnowsza propozycja marki Colorovo dla polskich klientów. Jest to jeden z wcześniejszych zapowiadanych tabletów z układem Intel Atom. Colorovo CityTab Vision 7i kosztuje zaledwie 299 zł i można go kupić w sklepach internetowych (Agito, Neo24, X-kom.pl itp), ale także w salonach Media Markt oraz Saturn. Co za 299 zł otrzymamy? Otóż całkiem funkcjonalny tablet, aż jestem zaskoczony.

Colorovo CityTab Vision 7i

Colorovo CityTab Vision 7i to przede wszystkim wyświetlacz wykonany w technologii IPS, przez co zapewnia szerokie kąty widzenia, kontrast kolorów, a także możliwość pracy na dworze, w słońcu. Ekran ma przekątną 7 cali i rozdzielczość 1024×600 pikseli. Za interfejs odpowiada system operacyjny Google Android 4.4 Kitkat.

Szczególnie miło zaskoczyłem się, gdy zobaczyłem, że CityTab Vision 7i pracuje pod kontrolą 2-rdzeniowego procesora Intel Atom Z2520 o taktowaniu 1.6 GHz oraz 2 GB RAM! Tak, Colorovo zdecydował się na 2 GB RAM! Wbudowana pamięć wynosi 8 GB, ale jest także slot microSD do 32 GB. Te podzespoły mają zapewnić sprawne funkcjonowanie zaawansowanych gier, ale także edytowanie zdjęć i filmów.

Colorovo CityTab Vision 7i

W obudowie znajdują się także karta WiFi oraz dwa aparaty – z przodu 0,3 Mpix do wideo rozmów oraz główny 2 Mpix. Bateria charakteryzuje się pojemnością 2800 mAh.

I co sądzicie o Colorovo CityTab Vision 7i? Moim zdaniem to bardzo ciekawa propozycja. Chyba nie ma żądnego urządzenia, które ma 2 GB RAM i kosztuje 299 zł. Chyba, że się mylę?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz