3

Dropss wciąga do świata wirtualnych interakcji

Środy na DROPSSieWprowadzona 29 lipca br. nowa marka i oferta Dropss umożliwiająca dostęp do internetu w przepustowości łącza do 20 Mb/s – i to bez tzw. lojalki i limitów transferu danych, zaprasza na nowy cykl wirtualnych spotkań z muzyką, zabawą i chilloutem.

„Środy na DROPSSie” to odbywające się na profilu marki na Facebooku (https://www.facebook.com/WezDropssa) co dwa tygodnie, inspirujące spotkania online, które skupiać będą artystów, muzyków, ludzi związanych z młodzieżową kulturą i pasjonatów social mediów.

Rozpoczynamy cykl nietypowych akcji rozgrywających się online. W co drugą środę nasi goście pokażą przed kamerami co potrafią. Wszystko na żywioł i w live streamingu – pod dyktando czatujących widzów. Na pierwszy ogień idzie raper Proceente, który w środę 10 września o godzinie 14:00 zarapuje do tego, co napiszą na streamingowym czacie widzowie. Szykuje się niezła zabawa, wszak Proceente jest cenionym freestyle’owcem, weteranem Wielkiej Bitwy Warszawskiej, oraz niestrudzonym promotorem rodzimej sztuki improwizacji – podkreśla Daniel Biegaj, kierownik zespołu e-komunikacji w Netii.

A skąd pomysł na to, aby oferta dostępu do internetu stała się czymś więcej niż komercyjnym projektem operatora? Dropss udowadnia, że obszar jego działań nie zawęża się wyłącznie do oferowania pozbawionego dodatkowych opłat miesięcznych dostępu do sieci. – Dropss chce zaciekawiać, bawić i angażować swoich facebookowych fanów – i nie tylko ich. Na Dropssowe środy zapraszamy wszystkich spragnionych nowego rodzaju sieciowej rozrywki – dodaje Daniel Biegaj.

Startujemy już dziś o 14:00. Zapraszamy do wzięcia udziału w tym niecodziennym wydarzeniu:
https://www.facebook.com/events/376000582548019/?notif_t=plan_user_joined

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz