0

Prestigio MultiPad Thunder 8.0i 3G. Tablet z 3G, GPS i ekranem IPS za 749 zł

Prestigio MultiPad Thunder 8.0i 3GDzisiaj w ofercie Prestigio Polska pojawił się nowy 8-calowy tablet internetowy o nazwie Prestigio MultiPad Thunder 8.0i 3G. Jest to sprzęt, który wyróżnia się dość ciekawą specyfikacją techniczną oraz ceną na poziomie 749 zł.

Prestigio coraz lepiej radzi sobie na polskim rynku telekomunikacyjny, a do dzięki dobrym kontraktom z Plusem, czy Media Markt oraz Saturn. Na co może liczyć użytkownik? Tablet Prestigio MultiPad Thunder 8.0i 3G wyróżnia się obecnością 8-calowego ekranu LCD IPS o proporcjach 16:10 i rozdzielczości 1280×800 pikseli. Prawidłowe działanie systemu operacyjnego Google Android 4.2 (nie ma informacji o aktualizacji do Androida 4.4) ma zapewnić 2-rdzeniowy procesor INtel Atom o częstotliwości taktowania zegara 2 GHz oraz 1 GB RAM. Producent zarezerwował na dane oraz apliakcję 16 GB< ale w każdej chwili można skorzystać z slotu microSD do 32 GB. Prestigio MultiPad Thunder 8.0i 3G

Aby uchwycić ważne chwilę można użyć aparat fotograficzny o matrycy 5 Mpix z autofokusem oraz nagrywaniem filmów. Z przodu jest kamera 2 Mpix do wideo rozmów. Funkcja Wi-Fi Direct zapewnia łączność między urządzeniami z pominięciem routera lub punktu dostępowego, a moduł Bluetooth 4.0 odpowiada za szybki, bezprzewodowy transfer plików, muzyki czy zdjęć. Mobilny internet w standardzie HSPA+ oferuje download na poziomie do 21Mb/s. Jest także funkcje przeprowadzania rozmów.

Prestigio MultiPad Thunder 7.0i z procesorem Atom za 299 zł!

Prestigio zapewnia także bogaty kontent w postaci autorskiego oprogramowania, takiego jak 200GB w chmurze MultiCloud oraz dostęp do sklepu z aplikacjami MultiStore czy 3000 darmowych e-książek na prestigioplaza.com.

Tablet Prestigio MultiPad Thunder 8.0i 3G zadebiutuje w drugiej połowie września w cenie 749 zł. A Wy co sądzicie o tym sprzęcie?

źródło: informacja prasowa Prestigio

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz