0

HTC Nexus 9 z premierą 8 października?

Nexus 7Wszystko na to wskazuje, że wiemy kiedy firma HTC wraz z Google zaprezentuje nową wersję tabletu internetowego, na który czeka spoko sposób. Plotki o tym sprzęcie pojawią się od dłuższego czasu, ale nigdy nie było nic do końca potwierdzonego.

Według najnowszych informacji, które zostały ujawnione w Brazylii, premiera HTC Nexus 9 odbędzie się już za kilkanaście dni. Urządzenie jest składane w Brazylii i ponoć już fabryka zajmuję się tylko składaniem urządzenia. Jest już gotowy do produkcji i sprzedaży. I właśnie 8 października 2014 roku zostanie po raz pierwszy oficjalnie pokazany. Premiera ma się odbyć w Brazylii. Dopiero później zostanie zaprezentowany w kolejnych krajach, w sensie rozpocznie się sprzedaż.

Zobacz także: HTC pracuje nad dwoma nowymi tabletami. Nie tylko Nexus 9

Jaka będzie specyfikacja techniczna? Tego niestety nie podano. W sumie tylko Nvidia potwierdziła, że najnowszy Nexus, a dokładniej HTC Nexus 9 będzie pracował pod kontrolą układu Tegra K1. Z kolei wyświetlacz ma mieć przekątną 9 cali i rozdzielczość full HD. Na dane oraz aplikacje pozostawiono 16 GB, ale ten wynik będzie można powiększyć za pomocą karty microSD do 128 GB. Za interfejs odpowiada system operacyjny Android L.

źródło: phonearena.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz