0

Prestigio Grace. Smukły smartfon (5,5 mm) za 1249 zł! Co oferuje?

Prestigio GraceFirma Prestigio wprowadza do sprzedaży nowego smartfona, który został stworzony przez firmy Gionee oraz Prestigio. Nowy produkt o nazwie Prestigio Grace wyróżnia się wyświetlaczem 5″ oraz dość unikalnym designem. Wszystko za 1249 zł, cena nie jest za niska, prawda?

Prestigio Grace charakteryzuje się obecnością ekranu Super AMOLED 5″ o rozdzielczości 1920×1280 pikseli. Aby zabezpieczyć wyświetlacz przed uszkodzeniami mechanicznymi umieszczono szkło Gorilla Glass trzeciej generacji. Ekran może obsługiwać w rękawiczkach oraz mokrymi rękoma, ponieważ zastosowano czujnik Amtel.

Prestigio Grace

Prawidłowe działanie systemu Google Android 4.4 Kitkat ma zapewnić 8-rdzeniowy procesor MediaTek MT6592W Turbo o taktowaniu zegara 1.7 GHz, układ graficzny Mali 450MP4 raz 2 GB RAM. Zdjęcia i filmy można wykonać za pomocą dwóch aparatów. Główna matryca to przetwornik Sony Exmor RS 13 Mpix z nagrywaniem full HD. Dodatkowo można skorzystać z autofokusa i diody LED. Frontowa kamera 5 Mpix przeznaczona jest do wideo rozmów oraz selfie. Wszystkie zrealizowane mateiały można zapisać w pamięći 16 GB. Niestety nie ma możliwości skorzystania slotu microSD. Do dyspozycji użytkownika jest także GPS, Bluetooth oraz WiFi.

Prestigio Grace

Prestigio Grace zamknięto w smukłej obudowie (5.5 mm) i można go kupić już na dniach w ofercie Komputronika. Cena wynosi 1249 zł.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz