0

Nowe tablety Apple iPad już 21 października? Czas najwyższy…

iPad AirNie są to potwierdzone informacje, ale według najnowszych plotek już 21 października firma Apple zaprezentuje nową generację tabletów Apple iPad. Czas najwyższy, ponieważ już dawno nie było nowych iPadów, a konkurencja nie śpi.

Najnowsze informacje o premierze Apple iPad przekazali pracownicy The Daily Dot. Według ich wiadomości, nowe iPady zostaną zaprezentowane już 21 października. Jest to w sumie całkiem realny termin, bo niedawno pokazano iPhone 6, a po miesiącu znów nowy sprzęt. Taka polityka Apple jest powszechna, więc niedługo ta informacja zostanie potwierdzona. Według mnie jest to naprawdę bardzo realny termin.

Ponadto w ostatnich latach zawsze w październiku pokazywała iPady. Tak było z poprzednimi generacjami, i teraz pewnie tez tak będzie. Jednak nie wiadomo jakie to będą dokładnie urządzenia oraz co będą oferować. Jak na razie czekamy, czekamy…

A Wy co sądzicie? Nowy iPad Air i iPad mini już w październiku? Według mnie to już ostatnia chwila, ponieważ Samsung i konkurencja naprawdę w ostatnim czasie prezentuje coraz lepsze urządzenia. Niedługo to Apple już nie będzie w stanie dogonić innych firm, albo będzie musiało wykonać naprawdę skok milowy.

źródło: dailydot.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz