3

Colorovo PowerBox. Mobilne ładowarki przydatne zawsze i wszędzie!

W ostatnich kilku miesiącach można zauważyć zdecydowanie większą ilość nowych mobilnych ładowarek, tzw. power boxów. Obecnie praktycznie każdy producent sprzętu elektronicznego ma w swojej ofercie urządzenie tego typu. Obecnie w portfolio Colorovo jest kilkanaście power boxów o różnych pojemnościach i ciekawych funkcjonalnościach.

Power boxy można używać wszędzie

Power boxy to urządzenia, które obecnie cieszą się coraz większą popularnością i nie ma się co dziwić, ponieważ pozwalają na ładowanie urządzeń elektronicznych w dowolnym momencie. Nie ważne, czy jesteśmy w samochodzie, autobusie, transporcie komunikacji miejskiej, lesie, pod namiotem, czy we własnym pokoju. Wystarczy tylko wcześniej naładować power boxa, aby był gotowy do pracy w każdym momencie. Ja kiedy wyjeżdżam na jakieś dłuższy wypad, to zawsze w plecaku zabieram power boxa. Naprawdę przydaje się dosyć często.

Poweszchnie wiadomo, żę mobilne ładowarki charakteryzują się różnymi pojemnościami oraz funkcjonalnościami. Nie tylko służą do ładowania, ale także mają czasami funkcje przydatne w codziennym użytkowaniu. Power boxy od Colorovo pozwalają na ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie, skorzystanie z latarki, a także na stworzenie sieci WiFi.

Colorovo PowerBox Slim 2500

Colorovo PowerBox Slim 2500

Seria ładowarek Colorovo PowerBox Slim

Są to ładowarki o smukłej obudowie i niewielkiej wadze. Colorovo PowerBox Slim 2500 to w tej chwili najmniejszy power box w ofercie marki Colorovo. Konstrukcja urządzenia jest niewielka (96×62×8 mm) i waży zaledwie 60 g. Pojemność ładowarki wynosi 2500 mAh i właśnie tyle mamy do dyspozycji jeśli chcemy naładować jakiegoś smartfona. Akumulator litowo-polimerowy wbudowany w tym sprzęcie ładuje się przez 4 godziny, oczywiście jeśli skorzystamy z ładowarki sieciowej, która oferuje większe napięcie. W przypadku ładowania z komputera, to niestety musimy się uzbroić w cierpliwość. W klasycznej obudowie umieszczono również kabel microUSB, który chowa się w konstrukcji. Jest to wygodne i praktyczne rozwiązanie, ponieważ cały czas jest pod ręką.

Colorovo PowerBox Slim 3000

Colorovo PowerBox Slim 3000

Kolejnym modelem z serii Slim jest Colorovo PowerBox Slim 3000. Jest to nieco lepsza ładowarka mobilna, ponieważ przede wszystkim ma większą pojemność. W ten sposób możemy naładować urządzenie. Niektóre smartfony można naładować aż dwa razy. W pudełku klient otrzyma nieco większy zestaw. Użytkownik w pudełku znajdzie przewód wraz z trzema różnymi wtyczkami. Są to wejścia microUSB, miniUSB oraz dla tabletów 2,5×0,7.

Ostatnią nowością jest Colorovo PowerBox Slim 5000, który konstrukcją zbliżony jest do pierwszego opisywanego urządzenia. Przede wszystkim ma dwa razy większą pojemność, co przekłada się na rozmiar (65,6×120,6×12,7 mm) oraz wagę 129 g. Jak zapewnia Colorovo power box pozwala na kilkukrotne naładowanie smartfona, ale to wszystko zależy od pojemności akumulatora umieszczonego w telefonie. Z kolei naładowanie baterii w Slim 5000 trwa około 7 godzin. w każdej chwili możemy sprawdzić ile mniej więcej mamy mAh do dyspozycji, a jest to możliwe dzięki 4 diodom umieszczonym na obudowie. Znajdziemy rownież jeden przycisk – włączający.

Colorovo PowerBox Slim 5000

Colorovo PowerBox Slim 5000

Podobnie jak Slim 2500, ten model ma również wbudowany w obudowę kabel. W ten sposób nie musimy go nosić osobno i nie ma obawy, że go zgubimy. W zestawie jest również kilka wtyczek z wejściem microUSB, miniUSB oraz tabletowe 2,5×0,7.

Colorovo PowerBox 6800

Colorovo PowerBox 6800

Colorovo PowerBox 6800 i 5200 Wifi. Pojemne i funkcjonalne ładowarki

Są to zdecydowanie największe pod względem pojemności ładowarki mobilne w ofercie Colorovo, ale również mają najciekawsze funkcjonalności. Colorovo PowerBox 6800 ma wbudowane dwa porty USB, które pozwalają na jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń, ale to nie wszystko. Oba mają różne napięcia – 1A oraz 2A. Co to oznacza? Są one przeznaczone dla różnych urządzeń. W pierwszej kolejności powinniśmy podłączać do 1A, a jeśli ładowanie nie rozpocznie się, to widocznie sprzęt potrzebuje większego napięcia. W takim przypadku trzeba skorzystać z 2A. Zastosowany akumulator litowo-polimerowy o pojemności 6800 mAh pozwala na kilkukrotne naładowanie smartfona. W zestawie jest zestaw trzech wtyczek – microUSB, miniUSB oraz tabletowe. W konstrukcji Colorovo PowerBox 6800 umieszczono również diodę, która pełni rolę latarki. Może Wam się wydawać funkcją niepotrzebną w power booxie, ale powiem Wam szczerze, że mi w nocy bardzo się przydawała.

Colorovo PowerBox 6800

Colorovo PowerBox 6800

Ciekawą ładowarką mobilną jest Colorovo PowerBox 5200 WiFi, która oprócz akumulatora litowo-polimerowego o pojemności 5200 mAh ma także funkcję niespotykaną na co dzień w power boxach. Mam tutaj na myśli opcję WiFi, a dokładniej routera. Za pomocą PowerBox 5200 WiFi udostępnimy sieć domową. Wystarczy tylko wcisnąć odpowiedni przycisk na obudowie, a sieć będzie dostępna dla wszystkich. W obudowie jest także port na wtyczkę RJ45.

Colorovo PowerBox WiFi 5200

Colorovo PowerBox WiFi 5200

Naładowanie baterii w iw ększym power boxie to czas około 8 godzin, a w mniejszym – 7 godzin.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz