0

Huawei Honor Tablet. 8-calowy tablet z funkcją dzwonienia

Huawei Honor Tablet 8Firma Huawei wypuściła do sprzedaży nowy 8-calowy tablet internetowy Huawei Honor Tablet. Jest to urządzenie, które obecnie nie jest dostępne w Europie, ale być może się pojawi. Sprzęt nie kosztuje dużo, a specyfikacja techniczna jest całkiem ciekawa.

Na przodzie tabletu Huawei Honor Tablet jest 8-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280×800 pikseli. Za interfejs odpowiada system operacyjny Google Android 4.3 Jelly Bean wraz z nakładką graficzną Huawei Emotion UI 1.6. Z kolei za prawidłowe przetwarzanie danych i pracę tabletu odpowiada 4-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 200 o częstotliwości taktowania 1.2 GHz oraz 1 GB RAM. Wbudowama pamięc wynosi 16 GB, ale jeśli to okaże się za mało, to użytkownik może skorzystać z slotu microSD.

W obudowie umieszczono również aparat fotograficzny 5 Mpix, ale także przednią kamerę 3 Mpix dow ideo rozmów oraz zdjęć typu selfie. Ale to nie wszystko. Poza tym jest jeszcze modem 3G HSPA+, karta sieciowa Wifi oraz Bluetooth. Natomiast bateria ma pojemność 4800 mAh. Tablet oferuje również połączenia telefoniczne.

Huawei Honor Tablet w przeliczeniu na naszą walutę kosztuje nieco ponad 600 zł. Czy w tej cenie to ciekawy sprzęt? Moim zdaniem tak, a do tego możemy kupić produkt sprawdzonej i znanej firmy.

źródło: phonearena.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz