0

Apple pracuje nad złotym iPadem Air 2?

iPad AirDzisiaj w sieci znalazłem ciekawe informacje dotyczące nowej generacji tabletu Apple iPad Air. Ponoć już w październiku producent zaprezentuje iPada Air 2. Klient będzie miał do wyboru także złotą wersję obudowy.

Kilkanaście dni temu firma Apple zaprezentowała nowe smartfony iPhone, a więc teraz przychodzi czas na nową generację tabletów. Jeśli wierzyć doniesieniom Bloomberg, Apple jeszcze w październiku zaprezentuje urządzenie iPad Air 2. W tej chwili nie wiele wiadomo na temat specyfikacji technicznej, a wszystko to raczej domysły. Tablet iPad Air 2 ma pracować pod kontrolą procesora A8 oraz 2 GB RAM. W obudowie nie zabraknie Touch ID. Ponadto wszystkie informacje będą wyświetlane na ekranie o przekątnej 9,7 cala.

Zobacz także: Czy najnowszy iPad obudzi rynek tabletów?

Ciekawe informacje dotyczące obudowy iPada Air 2. Tablet ma być dostępny w trzech wersjach kolorystycznych – szarej i srebrnej, ale także nowość – złotej. Jest szansa na premierę jeszcze w październiku, ale nic konkretnego niestety nie wiadomo. Musimy czekać i uzbroić się w cierpliwość.

źródło: phonearena.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz