0

Fujitsu Arrows Tab F-03G. Zapowiada się mocny tablet

Fujitsu Arrows Tab F-03G

Fujitsu Arrows Tab F-03G, fot. tablet-news.com

Markę Fujitsu kojarzyłem do tej pory głównie z produkcji aparatów fotograficznych. Jednak obecnie producent zamierza zaprezentować tablet internetowy Fujitsu Arrows Tab F-03G, który będzie imał naprawdę mocną specyfikację techniczną.

Fujitsu Arrows Tab F-03G będzie sporym rozmiarem tabletów. Na przodzie obudowy widnieje wyświetlacz OLED (2K) o przekątnej 10,5 cali i rozdzielczości 2560×1600 pikseli. Prawidłowe działanie systemu operacyjnego Google Android 4.4 Kitkat ma zapewnić 4-rdzeniowy procesor Snapdragon 801 o częstotliwości taktowania zegara 2.3 GHz oraz 2 GB RAM.

Mocną specyfikację techniczną uzupełnia aparat fotograficzny o matrycy 8,1 Mpix, Z przodu jest kamera 1,3 Mpix. Na dane oraz aplikacje zarezerwowano 64 GB, ale gdy to okażę się za mało, można skorzystać z slotu microSD. W obudowie umieszczono kilka modułów łączności – LTE, Bluetooth 4.0, GPS, NFC oraz Miracast. Ale to nie koniec. Fujitsu Arrows Tab F-03G będzie miał jeszcze jedną ciekawą funkcjonalność. Mam tutaj na myśli skaner linii papilarnych. Z kolei akumulator ma mieć pojemnością 7840 mAh.

Fujitsu Arrows Tab F-03G

Fujitsu Arrows Tab F-03G, fot. tablet-news.com

Zobacz także: Fujitsu pracuje nad wirtualną klawiaturą, która śledzi ruchy palców przy pomocy kamery

Konstrukcja Fujitsu Arrows Tab F-03G będzie mieć konstrukcję odporną na uszkodzenia, wodę oraz kurz. Obudowa jest smukła – 8,4 mm i waży zaledwie 433 g.

Nowy tablet Fujitsu Arrows Tab F-03G prezentuje się naprawdę nieźle i ja jestem bardzo ciekawy, jak wypadłby w praktycznych testach. Ja mam nadzieje, że pojawi się w Polsce… A Wy co sądzicie o tym tablecie? Czy potwierdzacie moje zdanie?

źródło: tablet-news.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz