0

Microsoft: Surface 3 w tym roku, Surface Mini w ograniczonej ilości?

Microsoft Surface RTDzisiaj w sieci pojawiły się ciekawe informacje dotyczące planów giganta komputerowego związane z premierą nowych tabletów. Microsoft Surface 3 ma być dostępny jeszcze przed tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia. Z kolei Surface Mini ma być dostępny w ograniczonej ilości.

Do tej pory na rynku jest dostępnych kilak wersji tabletów Surface, ale nie biją one rekordy popularności. Są przeciętnej jakości, funkcjonalności i w nieadekwatnej cenie. Jednak nie przeszkadza to Microsoftu w realizowaniu kolejnych planów związanych z własnymi tabletami.

Większy, bo 10-calowe urządzenie, Microsoft Surface 3 będzie można kupić jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Producent chce go zaprezentować jeszcze przed końcem roku i z pewnością będzie w kampanii reklamowej pozycjonowany jako idealny prezent pod choinkę. Niestety nadal nie ma informacji dotyczących specyfikacji technicznej.

Z kolei miniaturowy tablet Microsoft Surface Mini ma być dostępny też w tym roku, ale w ograniczonej ilości sztuk. Nie wiadomo z jakiego powodu… Macie jakiś powód? Może jako limitowane urządzenie ma szasnę na lepsze przyjęcie wśród użytkowników? Klienci może będą chcieli mieć u siebie limitowany tablet…

źródło: phonearena.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz