2

Panasonic TOUGHPAD FZ-B2. 7-calowy, wzmocniony tablet

Panasonic TOUGHPAD FZ-B2Markę Panasonic na rynku tabletów kojarzę właśnie z produkcji urządzeń o wzmocnionej obudowie, które można użytkować naprawdę w każdych warunkach. Nowym tabletem klasy rugged jest Panasonic TOUGHPAD FZ-B2.

Panasonic pod koniec listopada 2014 roku zamierza wprowadzić do sprzedaży nowy wzmocniony tablet. Jest to model Panasonic TOUGHPAD FZ-B2, ale w tej chwili nie wiadomo w jakiej cenie będzie dostęny i w jakich krajach.

Największym atutem wzmocnionego tabletu Panasonic TOUGHPAD FZ-B2 jest konstrukcja obudowy. Temu urządzeniu nie jest straszny kurz, woda, upadek, czy praca w niskich oraz wysokich temperaturach. Jak zapewnia producent, żadna pogoda nie będzie straszna i można go użytkować w każdych warunkach atmosferycznych.

Zobacz także: 20-calowy tablet Toughpad 4K w mocniejszej wersji

Panasonic TOUGHPAD FZ-B2 wyróżnia się 7-calowym ekranem o rozdzielczości 1280×800 pikseli. Za interfejs odpowiada system operacyjny Google Android 4.4 Kitkat. W obudowie o wadze 540 gramów i smukłości 18 mm umieszczono akumulator, który pozwala na pracę do 7 godzin. Z prawej strony są trzy diody LED, które pełnią role informacyjną. Z przodu będzie także kamera wideo. Na pewno nie zabraknie modułu Bluetooth, portu microUSB, USB, a także karty sieciowej WiFi.

źródło: tablet-news.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz