0

Lava IvoryE Dual-SIM. 7-calowy tablet z LCD oraz Androidem 4.3

Lava IvoryE Dual-SIMFirma Lava na terenie Indii wprowadza do sprzedaży tablet internetowy Lava IvoryE Dual-SIM. Jest to urządzenie o przeciętnej specyfikacji technicznej, m.in. 2-rdzeniowy procesor oraz 1 GB RAM.

Na przodzie obudowy Lava IvoryE Dual-SIM widnieje wyświetlacz o przekątnej 7 cali i rozdzielczości 1024×600 pikseli. Ekran został wykonany w technologii LCD. Za prawidłowe działanie systemu operacyjnego Google Android 4.3 Jelly Bean ma odpowiadać 2-rdzeniowy procesor MediaTek o częstotliwości taktowania zegara 1.3 GHz, układ graficzny Mali-400 oraz 1 GB RAM. Na dane oraz aplikacje zarezerwowano 4 GB pamięci, ale gdy to będzie za mało, to można skorzystać z slotu mciroSD do 32 GB.

Użytkownik do dyspozycji będzie miał także aparat fotograficzny o matrycy 2 Mpix. Natomiast z przodu jest kamera 0,3 Mpix. Ponadto w konstrukcji producent umieścił GPRS, EDGE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, port audio 3.5 mm oraz microUSB 2.0.

Zobacz także: Nowe tablety: QOOQ V3 do kuchni, Lava IvoryE za 99 dolarów i Dual-SIM, Cherry Mobile Alpha Play z Windows

Lava IvoryE Dual-SIM waży 300 gramów, a obudowa ma 8,9 mm grubości. Akumulator ma pojemność 2500 mAh. Obudowa jest dostępna w dwóch kolorach. Cena obecnie nie jest znana.

źródło: tablet-news.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz