0

Kup sobie już teraz Samsung Galaxy Note 4, ale bez gwarancji!

Samsung Galaxy Note 4Sklep internetowy Amazon.com oferuje już możliwość zakupu multimedialnego phabletu Samsung Galaxy Note 4, ale jest jeden malusieńki haczyk. Urządzenie jest bez gwarancji! Tak, dobrze widzicie, Amazon sprzedaje Galaxy Note 4 bez gwarancji!

Gdy zobaczyłem informację, że Amazon oferuje już możliwość kupna phabletu Samsung Galaxy Note 4 nieco się zdziwiłem, ale szybko się wyjaśniło. Klienci mogą już kupić Galaxy Note 4 w trzech wersjach kolorystycznych, ale bez gwarancji! Jest to międzynarodowa wersja, bez gwarancji, i nie współpracuje z niektórymi sieciami w USA.

Samsung Galaxy Note 4 w Amazonie można kupić w trzech kolorach. Za czarną obudowę trzeba zapłacić 854.88 dolarów, za białą – 868,99 dolarów. Natomiast za złotą – 904,88 dolarów. Jednak na realizację tego ostatniego koloru trzeba poczekać parę dni, bodajże 6, więc nie bardzo widzę sens jego zamawiania.

Galaxy Note 4 w oficjalnej sprzedaży ma pojawić się 17. października, a w Polsce premiera ma nastąpić 24. października 2014 roku.

Ja bym się na pewno nie odważył na kupno Samsunga Galaxy Note 4 bez gwarancji, bo za duże ryzyko. A Wy co sądzicie?

źródło: sammobile.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz