0

Lenovo Yoga Tablet 2 Pro. 13,3-calowy tablet z pikoprojektorem!

Lenovo Yoga Tablet 2 ProLenovo zaprezentowało nie tylko tablety Lenovo Yoga Tablet 2, ale także 13-calowy tablet Lenovo Yoga Tablet 2 Pro, który wyróżnia się przed wszystkim wbudowanym pikoprojektorem! Ale to nie jedyne jego możliwości.

Najciekawszym elementem w Lenovo Yoga Tablet 2 jest pikoprojektor, który pozwala na wyświetlanie obrazu w rozmiarze 50″, zatem całkiem sporo. Doskonale nada się do filmów, zdjęć, czy oglądania zawodów sportowych, czytaj piłki 🙂 Proporcja obrazu wynosi 16:9 w rozdzielczości 720p. Akumulator pozwala na pracę do trzech godzin. Moc projektora to 40-50 lumenów. To o połowie mniej niż PicoPix PPX3410, czyli profesjonalny, domowy sprzęt.

Sam tablet nie należy do najlżejszych, bo waży prawie 1 kg, a dokładniej 950 g! W tej konstrukcji umieszczono 13,3-calowY wyświetlacz o rozdzielczości 2560×1440 pikseli. Prawidłowe działanie systemu operacyjnego Google Android 4.4 Kitkat zapewnia 4-rdzeniowy procesor Intel Atom Z3745 o taktowaniu zegara od 1,33 do 1,86 GHz, karta graficzna Intel Graphics HD oraz 2 GB RAM. Natomiast na dane i aplikacje zarezerwowano 32 GB, ale jest także slot microSD.

Zobacz także: Recenzja Samsung Galaxy NotePro 12.2. Duży tablet do pracy i zabawy

Wszystkie ważne chwile można uchwycić aparatem fotograficznym 8 Mpix z możliwością nagrywania filmów. Z przodu jest kamera 1,6 Mpix do wideo rozmów. Użytkownik może skorzystać także z wejścia jack 3.5, Bluetooth, WiFi, portu microUSB oraz opcjonalnie modem LTE. W podstawce tabletu jest także specjalne wejścia, które umożliwia powieszenie urządzenia na ścianie.

Lenovo Yoga Tablet 2 Pro

Nowy, duży tablet Lenovo Yoga Tablet 2 na sklepowych półkach zadebiutuje jeszcze w październiku. Cena to co najmniej 500 dolarów.

źródło: engadget.com/androidcentral.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz