0

Samsung Galaxy Note 4. Cena w Polsce oraz pierwsza poprawka oprogramowania

Samsung Galaxy Note 4Mam dzisiaj dla Was dwie ciekawe informacje dotyczące phabletu Samsung Galaxy Note 4. Rzecznik prasowy Samsunga zdradził cenę Galaxy Note 4, która będzie wynosić 2999 zł. Ponadto przygotowano pierwszą poprawkę oprogramowania.

Olaf Krynicki, rzecznik polskiego oddziału Samsunga, za pośrednictwem swojego konta w serwisie mikroblogowym Twitter poinformował o cenie nowej generacji phabletu. Oficjalna cena za Samsunga Galaxy Note 4 wynosi w Polsce 2999 zł! Oczywiście kwota 3 tys. zł nie jest małym wydatkiem, ale iPhone 6 Plus będzie kosztował jeszcze więcej. moim zdaniem również cena za Galaxy Note 4 będzie niższa jak tylko pojawi się w największym serwisie aukcyjnym w Polsce, Allegro.pl. A co w ogóle sądzicie o tej kwocie?

Samsung już poprawia oprogramowanie

Ponadto serwis sammobile.com podał, że Samsung udostępnił już pierwszą poprawkę softu dla Galaxy Note 4. Nowa kompilacja waży zaledwie 36 MB i nie wnosi wiele zmian. Przede wszystkim poprawiono sprawność działania urządzenia oraz znacznie zwiększono żywotność baterii. Nowe oprogramowanie można pobrać z poziomu telefonu.

Mnie ciekawi, czy sprzedawane w Polsce sztuki będą już miały zainstalowane tą poprawkę. Jak myślicie?

źródło: sammobile.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz