0

iPad Air 2: Potwierdzają się informacje o 2 GB RAM. Jest też koncepcyjny iPad

Potwierdzają się wcześniejsze informacje dotyczące specyfikacji technicznej nowej generacji iPada Air 2. Za jego prawidłową pracę będzie odpowiadać procesor Apple. Ponadto Martin Hajek przygotował koncepcję iPada Air 2 na podstawie najnowszych iPhone`ów.

Wiadomo, że nowa generacja iPada Air zadebiutuje już w tym miesiącu, a dokładnie za 2 dni. Apple organizuje konferencję 16. października i na niej ma zostać pokazany iPad Air 2. Potwierdzają się wcześniejsze doniesienia dotyczące danych technicznych. Za prawidłową pracę iPada Air 2 ma odpowiadać procesor Apple A8 oraz 2 GB RAM. Skąd te pewniaki? W sieci pojawiło się zdjęcie, które ma przedstawiać wnętrze iPada Air 2. Nie zabraknie także skanera linii papilarnych TouchID oraz NFC.

iPad Air 2 z Apple A8

Koncepcyjny iPada Air 2 – podoba się?

Martin Haje, designer, przygotował dość ciekawą wizję designu tabletu internetowego iPad Air 2. Wzorował się on na ostatnich iPhone`ach 6. Mi się taki iPad Air 2 bardzo podoba i według mnie z taką konstrukcją śmiało mógłby się pojawić na rynku. A Wy co sądzicie? Podoba się Wam?

iPad Air 2 koncepcja

fot. Martin Hajek

iPad Air 2 koncepcja

fot. Martin Hajek

iPad Air 2 koncepcja

fot. Martin Hajek

źródło: tablet-news.com/Martin Hajek

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz