0

Colorovo CityTab Supreme 8″ 3G do kupienia za 599 zł. Pierwsza taka oferta

Colorovo CityTab Supreme 8" 3GNiedawno marka Colorovo zaprezentowała nową serię tabletów internetowych Colorovo CityTab Supreme 8″, ale jeszcze nie ma ich w ofercie sklepów internetowych. Jednak model CityTab Supreme 8″ 3G można już kupić za 599 zł w serwisie Allegro!

Od razy, gdy zobaczyłem na profili marki Colorovo na Facebooku ofertę kupna tabletu Colorovo CityTab Supreme 8″ 3G , to spojrzałem, czy nie ma go w innych miejscach, bo cena jest normalna, taką jaką producent ustalił. I zdziwiłem się, bo jeszcze go nigdzie nie ma. Dlatego osoby zainteresowane tym modelem czytajcie dalej.

Ofertę sprzedaży tabletu Colorovo CityTab Supreme 8″ 3G w serwisie aukcyjnym Allegro wystawił sklep… Carrefour! Tak dokładnie, to Carrefour Reduta. Za ten model trzeba zapłacić 599 zł. Ktoś zainteresowany tą ofertą?

Na co możemy liczyć w tym modelu? Otóż Colorovo CityTab Supreme 8″ 3G to przede wszystkim 8-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280×800 pikseli. Prawidłowe działanie systemu operacyjnego Windows 8.1 zapewnia 4-rdzeniowy procesor Intel Atom Z3735E, układ graficzny Intel Graphics HD oraz 1 GB RAM. Wbudowana pamięć wynosi 16 GB, ale w każdej chwili można skorzystać z slotu microSD. Z kolei akumulator ma pojemność 4300 mAh, a aparat cechuje się matrycą 2 Mpix. Największym atutem Colorovo CityTab Supreme 8″ 3G jest wbudowany modem 3G.

źródło: fanpage Colorovo na Facebooku

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz