0

Tablety iPad Air 2 oraz iPad Mini 3 będą dostępne w T-Mobile

iPad Mini 3W biurze prasowym sieci komórkowej T-Mobile pojawiła się ciekawa informacja dotycząca premiery nowych tabletów marki Apple. Modele iPad Air 2 oraz iPad Mini 3 będą dostępne w ofercie T-Mobile.

na tą informacje na pewno czekali klienci T-Mobile. Ceny na pewno do najniższych nie będą należeć, ale i tak znajdą się osoby, które zainteresują się tym sprzętem.

Mamy wielką przyjemność ogłosić, że do naszej oferty już w najbliższych tygodniach zawitają oba najnowsze, dopiero co zaprezentowane tablety firmy z Cupertino: iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular i iPad mini 3 Wi-Fi + Cellular

– można przeczytać na stronie T-Mobile.

W tej chwili oferta związana z iPad Air 2 oraz iPad Mini 3 nie jest znana, ale szczegóły mają zostać ujawnione już wkrótce. Klienci na pewno będą mogli korzystać z technologii 4G LTE.

Moim zdaniem ceny w T-Mobile za owe iPady będą naprawdę wysokie i tylko osoby z wypchanym portfelem lub fanatycy marki zdecydują się na jego zakup w T-Mobile. Trzeba pamiętać, że oprócz ceny za sprzęt, jeszcze co miesiąc będziemy musieli płacić abonament. Ktoś z Was planuje w ogóle zainteresować się ofertą T-Mobile?

źródło: T-Mobile

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz