0

Dell Venue 8 Pro. Producent przygotował kilka wersji tego tabletu

Dell Venue 8 ProNa światowych rynkach niedługo pojawi się kilka wersji tabletu Dell Venue 8 Pro. Jeden z modeli będzie miał mniejszą ilość pamięci operacyjnej RAM, inny procesor. W ten sposób Dell Venue 8 Pro ma trafić do różnych grup klientów, z różną zasobnością portfela. .

Dell Venue 8 Pro z Intel Atom Z3745D

Jedną z nowych wersji jest właśnie tablet Dell Venue 8 Pro, który teraz pracuje pod kontrolą 4-rdzeniowego procesora Intel Atom Z3745D , układu graficznego Intel Graphics HD oraz 2 GB RAM. W tym modelu nie tylko skorzystano z innego procesora, ale także z szybszej karty graficznej. Na dane oraz pamięć zarezerwowano 32 GB lub 64 GB (w zależności od wersji), ale gdyby ta ilość również była za mała, to można skorzystać z slotu microSD.

Interfejs systemu operacyjnego Windows zostanie wyświetlony na 8-calowym ekranie IPS o rozdzielczości 1280×800 pikseli. Technologia IPS zapewni szerokie kąty widzenia, dobry kontrast kolorów oraz możliwość pracy na zewnątrz, w czasie intensywnych promieni słonecznych. Ważne dla użytkownika chwilę można uchwycić aparatem fotograficznym o matrycy 5 Mpix. jest także przednia kamera 1,2 Mpix do wideo rozmów. Oczywiście nie zabraknie WiFi, Bluetooth, port jack 3,5 mm oraz microUSB.

Dell Venue 8 Pro z Intel Atom Z3740D oraz 1 GB RAM


Główna część specyfikacji technicznej jest taka sama, jak standardowa wersja Dell Venue 8 Pro, ale są pewne zmiany. Przede wszystkim to obecność 4-rdzeniowego procesora Intel Atom Z3740D oraz mniejszej ilości pamięci operacyjnej – 1 GB RAM. Wbudowana pamięć wynosi 32 GB. Ponadto na wyposażeniu tabletu zabraknie aktywnego digitizera oraz stylusa.

Pozostała część jest bez zmian. System operacyjny to Windows 8.1, ekran ma przekątną 8 cali, a także aparat 5 Mpix.

źródło: Dell/tabtech.de

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz