0

Microsoft wycofuje ze sprzedaży Surface Pro 2

Microsoft Surface Pro 2Firma Microsoft od dawna próbuje swoich sił z własnymi smartfonami oraz tabletami, ale do tej pory nie wychodzi im to najlepiej. Z smartfonami była to kompletna klapa, ale dużo lepiej nie jest z tabletami. Microsoftu po cichu ze sklepu wycofał model Microsoft Surface Pro 2.

Obecnie tablet internetowy Microsoft Surface Pro 2 nie kupimy za pośrednictwem oficjalnego sklepu Microsoftu. Czyżby niezadowalająca sprzedaż, a może lada chwila zostanie pokazany następca? Pożyjemy, zobaczymy, jak to mówi mój tata. Chociaż sprzęt jest jeszcze na stronie producenta, to odnośnik prowadzący do sklepu, tak naprawdę przekierowuje całkowicie na inną stronę. Jeśli ktoś nadal chciałbym ten tablet kupić, to musi poszukać w innych miejscach, u sprzedawców w sklepach. Na pewno jeszcze przez dłuższy czas te modele będą, ale raczej niezbyt długo.

Microsoft Surface Pro 2 to dość ciekawy sprzęt, który nadal jest mocnym tabletem, ale niecieszącym się popularnością. Microsoft Surface Pro 2 pracuje pod kontrolą 2-rdeniwego procesora Intel oraz 4 GB lub 8 GB RAM (w zależności od wersji). Z kolei dysk może mieć pojemność do 512 GB. Interfejs systemu operacyjnego Windows wyświetlany jest na ekranie o przekątnej 10,6 cali. Oczywiście nie brakuje WiFi, Bluetooth i innych typowych funkcji dla tabletu.

P.S. Jest tu jakiś posiadacz jakiegokolwiek modelu Microsoft Surface?

źródło: neowin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz