0

Nadchodzi Samsung Galaxy Note 10.1 (2015)

Samsung GALAXY Note 10.1W przyszłym roku koreański producent zamierza zaprezentować nową generację tabletu z serii Galaxy Note. Będzie to ulepszona wersja modelu Galaxy Note 10.1. Mowa o tablecie oznaczonym jako Samsung Galaxy Note 10.1 (2015).

Niestety na tą chwilę zdradzono tylko oznaczenie nowego tabletu. Samsung Galaxy Note 10.1 (2015) pojawił się na oficjalnej stronie producenta. Oznaczenie sugeruje, że jego premiera nastąpi najwcześniej w 2015 roku, ale nie wiadomo dokładnie kiedy. Jak na razie możemy tylko gdybać.

Ponadto nie wiadomo kompletnie nic na temat specyfikacji technicznej. Wydaje się jednak, że Samsung postawi na wyświetlacz w technologii Super AMOLED. Skąd ten wniosek? Otóż stosowany jest on ostatnio w flagowych rozwiązaniach producenta. Mam tutaj na myśli Galaxy Tab S, czy Galaxy Note 4. Dlatego ja jestem niemal pewny, że Galaxy Note 10.1 (2015) będzie miał ekran Super AMOLED.

Galaxy Note 10.1 2015

Ogólnie na temat specyfikacji technicznej teraz możemy tylko gdybać… Ale czy w ogóle taki model jest potrzebny? Na pewno duży tablet z funkcjonalnym rysikiem przyda się w pracy.

źródło: phonearena.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz