0

Tablety w promocji: Overmax DualDrive Max II za 499 zł!

Overmax DualDrive Max IIKolejny dzień się rozpoczął i znalazłem kolejną promocję związaną z tabletem internetowym. W ofercie Sferis.pl jest dostępny tablet Overmax DualDrive Max II, który przeceniono z 599 zł na 499 zł.

Sferis.pl codziennie oferuje jakiś sprzęt w niższych cenach, ale nie zawsze jest to tablet internetowy. Jednak tym razem w promocji bierze udział produkt poznańskiej firmy technologicznej. Jest to tablet Overmax DualDrive Max II z wyświetlaczem 10,1 cali, który przeceniono z 599 zł na 499 zł. Obniżka może nie robi wrażenia, ale jest wystarczająca, aby to była najlepsza oferta dostępna an rynku. W serwisie aukcyjny Allegro oraz w konkurencyjnych e-sklepach nie ma tak ciekawej oferty. Dlatego warto się akcją Sferis zainteresować. Tym bardziej, że w akcji bierze udział tylko określona ilość sztuk Overmax DualDrive Max II.

Zobacz także: Overmax Steelcore 1010 3G. Tablet za 699 zł. Co oferuje?

Na przodzie obudowy tabletu Overmax DualDrive Max II wnideje wyświetlacz o przekątnej 10,1 cala i rozdzielczości 1024×600 pikseli. Prawidłowe działanie systemu operacyjnego Google Android 4.2 ma zapewnić 2-rdzeniowy Rockchip 3066 o taktowaniu 1.6 GHz oraz 1 GB RAM. Wbudowana pamięć wynosi 8 GB, ale gdy to będzie za mało, to jest także slot microSD. W obudowie jest także aparat 2 Mpix oraz kamera 0,3 Mpix. Ale nie brakuje również WiFi, Bluetooth, GPS, tuneru DVB-T oraz wyjścia HDMI. Akumulator ma 5000 mAh pojemności. Ciekawie prezentuje się zestaw, który otrzymamy przy zakupie Overmaxa. W pudełku znajdzie się uchwyt na szybę, ładowarki, DVBT dongel, antena teleskopowa, a także sticker na deskę rozdzielczą.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz