0

Pandigital prezentuje nową serię tabletów Nova, Planet i Star nadchodzące w przyszłym miesiącu

Zapowiada się pracowity miesiąc dla Pandigital. Dwa dni po tym, jak przedpremierowo pojawił się tablet Novo w sklepach Best Buy, astronomicznie pochylona firma zdecydowała się oficjalnie ujawnić tablet z Androidem obok Planet i Star, z czwartym „okrętem flagowym”.

Urządzenie prawdopodobnie trafi na rynek we wrześniu tego roku. Każdy z trzech nowych tabletów zasilany jest przez procesor Cortex A9, oferując 7-calowy wyświetlacz dotykowy ( o rozdzielczości 800×600 dla Planet i Nova oraz 800×400 dla modelu Star – powyżej zdjęcie). Planet i Star oferują 2GB pamięci w budowanej, gdzie z kolei Nova oferuje 4GB. Wszystkie jednak posiadają bezprzewodowy moduł WiFi i wysokiej jakości port HDMI.

Aplikacje pobrać można jak do tej pory z GetJar, a nie z oficjalnego Android Market. Spowodowane jest to tym iż na platformach zainstalowany będzie system Android 2.2 Froyo. Dość ciężko jest jednak przeoczyć ceny, gdyż za Planet dostępny już teraz trzeba zapłacić 189 dolarów, co oscyluje w granicy nowo prowadzanej Nov’y ( cena 170 dolarów). Ostatni tablet Star ma trafić na półki sklepowe w połowie sierpnia za „marne” 159$

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Łukasz M.