0

Nagroda 2014 Intel Partner of the Year. Tablets & 2in1s dla tabletów CityTab

Nagroda 2014 Intel Partner of the Year. ABC Data SA (CityTab)Na corocznej konferencji Micorosft Partnership Strategy Conference 2014 firma Microsoft przyznała nagrody partnerom za szczególne osiągnięcia i wyniki. Wśród grona nagrodzonych znalazła się ABC Data SA jako partner roku 2014 jeśli chodzi o tablety oraz urządzenia 2in1.

Marka CityTab oferuje najszerszą gamę tabletów opartych na procesorach Intela oraz wyposażonych w szeroki pakiet oprogramowania Microsoft. Każde urządzenie mobilne marki CityTab Supreme jest wyposażone w pełny system operacyjny Windows 8.1, a dodatkowo znajduje się na nim Office365 wraz z 1 TB przestrzeni w chmurze OneDrive.

To wielki zaszczyt, że zaangażowanie naszego zespołu oraz jego kompetencje zostały docenione nie tylko przez klientów, ale również przez Intela oraz Microsoft. To między innymi dzięki tym firmom możemy tworzyć innowacyjne rozwiązania i rozwijać naszą markę własną CityTab. Uzyskanie tytułu 2014 Intel Partner of the Year motywuje nas do dalszej intensywnej pracy nie tylko nad produkcją samych urządzeń, ale również nad propozycjami zintegrowanych rozwiązań informatycznych, które są przyszłością na rynku IT.

mówi Paweł Małecki Business Unit Director ABC Data SA.

Ponadto CityTab prezentuje swoje produkty w ramach ogólnopolskiego cyklu Intel Microsoft Channel Conference. Dzięki temu dystrybutorzy z całej Polski mogą zapoznać się z produktami marki własnej ABC Data SA i w praktyce sprawdzić możliwości i wysoką jakość produktów z linii Supreme.

Nagroda 2014 Intel Partner of the Year. ABC Data SA (CityTab)

Oferta CityTab dostępna jest dla dystrybutorów w ABC Data SA oraz dla klientów końcowych w takich sklepach, jak Morele.net, U3D, Agito.pl, X-kom.pl, a także w sieciach MediaMarkt i Saturn.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz