0

Allview AX5 Nano Q. 7-calowiec z 3G (funkcja dzwonienia) oraz 512 MB RAM!

Allview AX5 Nano Q
Rumuńska marka Allview wprowadza do sprzedaży, na terenie naszego kraju, nowy tablet Allview AX5 Nano Q. Urządzenie będzie miało wydajne podzespoły, ale także wbudowany modem 3G z możliwością wykonywania połączenia. Allview AX5 Nano Q kosztuje 299 zł.

Ostatnio producenci skupili się na premierach 7-calowych tabletów internetowych, ale w sumie się nie dziwię, bo ich rozmiar najbardziej nadaje się do transportu. A wiadomo, że te urządzenia wykorzystujemy praktycznie wszędzie i z nami podróżują. Allview AX5 Nano Q to bezpośrednia konkurencja dla Overmax Qualcore 7020 3G oraz Colorovo CityTab Lite 8″ 2.0. W tym modelu jest to 7-calowy ekran o rozdzielczości TN LCD o rozdzielczości 800×480 pikseli. Za interfejs odpowiada system operacyjny Google Android 4.4.2 Kitkat.

Allview AX5 Nano Q

Allview AX5 Nano Q to przede wszystkim wbudowany modem 3G, który posiada również funkcję dzwonienia. Tablet może służyć również jako nawigacja, a to dzięki modułowi GPS. Starczywszy tylko pobrać z Google Play oprogramowanie nawigacyjne. Ponadto w obudowie skrywa się jeszcze karta sieciowa Wi-Fi: 802.11b/g/n, Bluetooth oraz 2 aparaty.

Prawidłowe nieenuncjowanie tabletu Allview AX5 Nano Q ma zapewnić 4-rdzeniowy procesor Cortex-A7 o taktowaniu 1,3 GHz, układ graficzny Mali-400 MP oraz 512 MB RAM. Niewiele…. Z kolei wbudowana pamięć to 4 GB, ale jest także slot microSD.

źródło: informacja prasowa Allview

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz