0

Konkurs Lenovo Tech Zone: Trzy tablety Lenovo Yoga Tablet 2 do wygrania!

Lenovo Yoga Tablet 2 z Google Android 4.4. Kitkat

Lenovo Yoga Tablet 2 z Google Android 4.4. Kitkat

Firma Lenovo startuje z nowym kokursem, który powiązano jest z projektem Lenovo Tech zone. Jest to program lub inaczej – kompendium wiedzy dla użytkowników tabletów i laptopów. Projekt ten współtworzony jest przez internautów oraz eksportów Lenovo. Do wygrania są trzy tablety Lenovo Yoga Tablet 2! 10″.

Na platformie lenovotechzone.pl pojawiło się sto pytań, które najczęściej zadają użytkownicy laptopów i tabletów. Wszystkie pytania związane są oczywiście z funkcjonowaniem wymienionych gadżetów. Odpowiedzi na pytania postawione przez ekspertów Lenovo udzielą internauci korzystający z serwisu, którzy w zamian za swoją aktywność oraz proponowane rozwiązania będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody.

Konkurs wystartował 27 października, trwał będzie przez trzy miesiące i zakończy się dnia 26 stycznia 2015 roku. Co miesiąc nagrodzonych zostanie 20 internautów z największą liczbą punktów. Punkty gromadzić można poprzez udzielanie odpowiedzi na pytania (1 odpowiedź = 1 punkt) oraz dzięki głosom innych użytkowników oddanym na udzielone odpowiedzi (1 głos = 2 punkty).

Zobacz także: Lenovo Yoga Tablet 2 Pro. 13,3-calowy tablet z pikoprojektorem!

Nagrody to rozgałęziacz USB, mysz oraz kubek termiczny. Po upływie trzech etapów, trwających w sumie trzy miesiące, dwie osoby z największą liczbą głosów zostaną nagrodzone tabletami Lenovo Yoga Tablet 2 10″ z systemem operacyjnym Android. Kolejnego zwycięzcę, wyłoni specjalna komisja ekspertów, przyznająca punkty w Rankingu Ekspertów.

Co sądzicie o tym konkursie? Moim zdaniem jest to całkiem ciekawa akcja, ponieważ użytkownicy mogą uzyskać odpowiedzi na nurtujące je pytania. Po drugie jest to promocja marki Lenovo, a także samych tabletów Lenovo Yoga Tablet 2 z ekranem 10 cali. Dla mnie to są jedne z najciekawszych konkursów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz