0

Samsung Galaxy Note Edge do kupienia w Polsce za 5,5 tys. zł!

Samsung Galaxy Note 4 EdgePrzedstawiciele firmy Samsung przyznali, że urządzenie Samsung Galaxy Note Edge nie będzie dostępne w Polsce u oficjalnych dystrybutorów. Jedynie inne kanały, w tym Allegro. I faktycznie, Galaxy Note Edge jest na Allegro, ale cena to 5,5 tys. zł!

Samsung Galaxy Note Edge to phablet, który został zaprezentowany wraz z Galaxy Note 4, ale ten sprzęt wyróżnia się jedną ciekawą opcją. Jest to zakrzywiony wyświetlacz, który ma dodatkową funkcjonalność. Jednak ten model nie będzie produkowany masowo, a producent ma się ograniczyć do 1 mln egzemplarzy. Wszystko po części jest spowodowane przez brak odpowiedniej ilości podzespołów oraz kosztem produkcji. I właśnie wysoka cena ma być jednym z powodów braku jego dostępności w Polsce.

Jednak jeśli ktoś naprawdę jest zdeterminowany, aby kupić Samsunga Galaxy Note Edge to może tego dokonać. W serwisie aukcyjnym w Polsce można znaleźć jedną aukcję. Jednak koszt zakupu nie jest niski. Galaxy Note Edge wyceniono na 5499 zł. Wysyłka jest z Korei Południowej za pomocą kuriera. Autor aukcji zapewnia, że wyślę sprzęt w ciągu 2 dni od zaksięgowania wpłaty. W tej cenie jest wliczony jej koszt.

Czy ktoś z Was zapłacić 5,5 tys. zł za Galaxy Note Edge? 🙂 W Polsce w tej cenie kupimy używane auto w przyzwoitym stanie… Według mnie ktoś się zdecyduje. Chociaż nie jesteśmy bogatym społeczeństwem, to na pewno znajdzie się ktoś kto wyda 5,5 tys. zł na zabawkę. Sporo osób stać i ciekawi mnie kiedy aukcja zniknie… Ale pytanie, czy sprzedawca jest uczciwy…

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz