2

Tesco z własną marką: Op3n Dott. W sklepach tablet, smartfon i opaska fitness

Op3n Dott tabletFirma Tesco zaprezentowała własną markę urządzeń elektronicznych. W Polsce, w sklepach Tesco, będzie można kupić tablet, smartfon oraz opaskę fitness Op3n Dott. Urządzenia będą dostępne tylko w Tesco.

Urządzenia marki Op3n Dott pojawią się tylko i wyłącznie w Tesco. Moim zdaniem w ten sposób Tesco chce nieco zarobić na przedświątecznym szale zakupów sprzętu elektronicznego. Ostatnio modne są tablety, a i opaski fitness cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Op3n Dott tablet

Tablet Op3n Dott będzie kosztował 399 zł. W plastikowej obudowie umieszczono 7,85-calowy wyświetlacz, który został wykonany w technologii IPS. Dla użytkownika to dobra wiadomość, bo jakoś kolorów powinna być nie najgorsza, a ponadto śmiało możemy go użytkować na dworze. Prawidłowe działanie systemu operacyjnego Google Android 4.4 Kitkat zapewnia 2-rdzeniowy procesor Intel Atom o częstotliwości taktowania 1,2 GHz oraz 1 GB RAM. Z kolei wbudowana pamięć wynosi 8 GB, ale jest także slot na karty microSD. Główny aparat fotograficzny cechuje się matrycą 5 Mpix. Ale jest także przednia kamera 2 Mpix do wideo rozmów. Tablet Op3n Dott to również WiFi, microUSB oraz Bluetooth. Każdy z tabletów został również wyposażony w darmowy 3-miesięczny dostęp do chmury.

Op3n Dott smartfon

Smartfon Op3n Dott kosztuje również 399 zł. Na przodzie urządzenia widnieje 4,5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości QHD. Za interfejs odpowiada system operacyjny Google Android 4.4 Kitkat. Natomiast za przetwarzanie danych odpowiada 4-rdzeniowy procesor o taktowaniu 1,3 GHz oraz 1 GB RAM. Wbudowana pamięć to 8 GB. Jest także taki sam zestaw jeśli chodzi o aparat fotograficzny – 5 oraz 2 Mpix.

Op3n Dott opaska fitness

Z kolei opaska fitness kosztuje 249 zł i będzie można wybrać jeden z 8 kolorów. Jego funkcje to monitorowanie posiłków, aktywności fizycznej oraz snu. W opcjach można także zdefiniować cele treningowe.

Swoją drogą Tesco zdecydowało się na ciężką nazwę marki, nie sądzicie? Op3n Dott brzmi dość ciężko…

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz