0

Prestigio MultiKey. Gadżet do pilnowania sprzętu. Kompatybilny z tabletami

Prestigio MultiKeyW ostatnich miesiącach można zauważyć coraz więcej urządzeń do lokalizowania kluczy, smartfonów, tabletów i innych tego typu urządzeń. Jedną z najnowszych nowości Prestigio MultiKey, które kosztuje 89 zł.

MultiKey PMTK1 to mały pilot, który przypilnuje drogocennych drobiazgów. Prestigio MultiKey ma wbudowany system dwufazowego namierzania, diodę świetlną, tryb powiadomień oraz funkcję zdalnego robienia zdjęć za pomocą aparatu naszego urządzenia mobilnego. Prestigio MultiKey to gadżet, który bez problemu współpracuje z tabletami i smartfonami wyposażonymi w Bluetooth 4.0 oraz system Android 4.3 lub wyższy.

Prestigio MultiKey

Aby znaleźć smartfon, czy tablet należny dwukrotnie kliknąć w MultiKey,a urządzenie samo sygnalizuje swoje położenie. Alarm wskaże położenie przedmiotu do którego przyczepiony jest MultiKey. Użytkownik MultiKey na bieżąco otrzymuje powiadomienia dźwiękowe i diodowe o otrzymanych wiadomościach lub połączeniach przychodzących. Umieszczamy MultiKey w naszej walizce lub w torbie komputera i jeżeli zostanie utracone połączenie, czyli np. ktoś się oddali z naszym komputerem nasz telefon poinformuje o tym sygnałem dźwiękowym.

źródło: Prestigio

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz