0

Aktualizacja oprogramowania FRITZ!OS 6.20 dla routerów FRITZ!Box

FRITZ!OS 6.20Mam dobrą wiadomość dla posiadaczy routerów FRITZ!Box. Otóż producent udostępnił nową wersję oprogramowania, która została oznaczona FRITZ!OS 6.20. Zmian jest sporo i naprawdę warto zainstalować nowy soft. Szczegóły poniżej.

AVM udostępnia kompleksową aktualizację oprogramowania FRITZ!OS 6.20 dla routerów FRITZ!Box w wersjach międzynarodowych. Zawiera ona 99 innowacji i ulepszeń, dotyczących takich funkcji i technologii, jak bezprzewodowy LAN, DECT, sieciowe magazyny danych, Smart Home i ochrona rodzicielska, które składają się na zwiększoną przejrzystość, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

Interfejs konfiguracji WLAN jest lepiej zorganizowany i oferuje więcej funkcji. Skonfigurowanie prywatnego hotspota jest teraz jeszcze łatwiejsze. Nowy podgląd funkcji związanych z bezpieczeństwem daje jasny obraz sytuacji w sieci: wszystkie ustawienia i informacje o zabezpieczeniach są przedstawione w przejrzysty sposób. Wraz z FRITZ!OS 6.20, AVM po raz pierwszy oferuje funkcję automatycznych aktualizacji. Użytkownicy mogą teraz wybrać jeden z kilku sposobów pobierania nowych wersji FRITZ!OS.

Wyższy poziom zabezpieczeń w dostępie do routerów FRITZ!Box przez protokół HTTPS zapewniony jest dzięki najnowszej wersji algorytmu szyfrowania – TLS 1.2. Użytkownicy funkcji FRITZ!NAS mogą teraz korzystać z przeglądarkowego odtwarzacza multimediów oraz nowych funkcji, związanych z przechowywanymi na serwerze NAS plikami.

Co więcej, nowa wersja FRITZ!OS informuje o wysokości temperatury w systemie Smart Home. Nowa wersja FRITZ!OS 6.20 jest darmowa i dostępna od ręki do pobrania dla routerów FRITZ!Box 7490 i FRITZ!Box 7390, a wkrótce również dla FRITZ!Box 7360. Także na aktualizacje dla innych modeli FRITZ!Box nie trzeba będzie długo czekać.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz