0

Android 5.0 Lollipop dostępny dla Nexus 5, Nexus 7, Nexus 9 (Wi-Fi) oraz Nexus 10

Android 5.0 Lollipop dla Galaxy Note 4Firma Google udostępniła na swojej stronie najnowsze oprogramowanie dla swoich flagowych produktów. Użytkownicy modeli Nexus 5, Nexus 7, Nexus 9 (Wi-Fi) oraz Nexus 10 mogą już pobierać Google Android 5.0 Lollipop na swoje urządzenia, ale nie z smartfona, czy tabletu.

Już wczoraj w sieci pojawiły się informacje, że system operacyjny Google Android 5.0 Lollipop został udostępniony dla tabletu Google Nexus 7 z WiFi. Jednak teraz oprogramowanie jest dostępne dla większej iloci urządzeń.

Na stronie firmy Google można znaleźć paczki softu, które zawierają najnowszą wersję Androida. Aby zainstalować Androida 5.0 Lollipop na Nexus 5, Nexus 7 z WiFi, Nexus 7 (2013) z WiFi, Nexus 9 z WiFi oraz Nexus 10, należy obrać odpowiedni plik. I potem z pomocą komputera możemy oprogramowanie zainstalować, a dokładniej za pośrednictwem Android Debug Bridge. Niestety na razie nie ma możliwości przeprowadzenia aktualizacji przez OTA, bezpośrednio na urządzeniu.

Jeśli nie umiemy korzystać z Android Debug Bridge lub boimy się o nasze urządzenie, to możecie wstrzymać się do czasu oficjalnej dystrybucji….

Ktoś z Was zamierza lub już zainstalował Androida 5.0 Lollipop?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz