0

Oddaj używany tablet Overmax i zyskaj 20 proc. rabatu na nowe urządzenie

Rabat 20 proc. promocja OvermaxPoznańska firma Overmax przygotowała dość ciekawą promocję dla swoich klientów. Każda osoba, która odda stary tablet marki Overmax automatycznie dostanie 20 proc. rabatu na nowe urządzenie Overmax. Promocja obowiązuje w wybranych miejscach.

Akcja firmy Overmax ma nie tylko sprzyjać promocji produktów Overmax, ale także w ten sposób producent chce zadbać o środowisko.

– Chcemy aktywować użytkowników naszych produktów do świadomej segregacji zużytego sprzętu elektronicznego. Nasza propozycja wymiany starego tabletu na rabat to również możliwość zakupu dowolnego, nowego sprzętu Overmax w dużo korzystniejszej cenie, co z pewnością przyda się szczególnie przed Świętami. Dzięki wyborowi, który zapewniamy klientom – a mogą oni wybierać wśród bogatej oferty smartfonów, tabletów, kamer i innych urządzeń mobilnych – każdy znajdzie idealny prezent dla siebie i dla swoich bliskich.

wyjaśnia Maciej Sip, Dyrektor Zarządzający firmy Overmax Polska.

Jak zdobyć 20 proc. rabatu?

Przyznawany jest on każdemu, kto w terminie od 12 listopada 2014 do 31 stycznia 2015 odda swój używany tablet Overmax, otrzyma 20 proc. rabatu na zakup wybranego produktu tej marki. Sprzęt – również uszkodzony i niedziałający – można przynieść osobiście do wskazanego salonu firmowego Komputronik lub też zarejestrować się na stronie www.zyskajrabat.pl i przesłać go pocztą. Otrzymany w ten sposób voucher z rabatem upoważnia do zakupu ze zniżką w sklepie www.overmania.pl.

Zobacz także: Overmax Qualcore 7020 3G. 7-calowiec z modemem 3G za 289 zł

Co sądzicie o takiej akcji? Według mnie to fajna możliwość zdobycia rabatu, ale według mnie nie jest to promocja, która po prostu powaliłaby na kolana. Miły dodatek i nic więcej… No chyba, że się mylę?

źródło: informacja prasowa Overmax

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz