0

Android 5.0 Lollipop dla LG G3. Dla innych LG już wkrótce!

LG G3Przedstawiciele polskiego oddziału LG oficjalnie potwierdzili, że Polska jest pierwszym krajem na światowej mapie aktualizacji do Android 5.0 Lollipop. Oprogramowanie mogą już pobierać posiadacze LG G3. Dla innych modeli aktualizacja pojawi się już niedługo.

Nowości w Android 5.0 Lollipop jest dość sporo, ale przede wszystkim odświeżono interfejs, dodając nowe animacje, przejścia oraz ikony. Przebudowany został także system powiadomień. Nowością jest także funkcja pozwalająca na odblokowanie znajdującego się w pobliżu telefonu przy pomocy sparowanych urządzeń Bluetooth, jak na przykład LG G Watch R czy słuchawki z serii Infinim. Android 5.0 to również zoptymalizowana biblioteka Android Runtime (ART) mająca przyspieszyć działające na nim urządzenia.

Zobacz także: LG G Pad 8.0 LTE dostępny w Plusie. Ceny? Już od 3 zł

Obecnie z Androida 5.0 Lollipop mogą się cieszyć tylko posiadacze smartfona LG G3, ale jak zapewniają pracownicy LG, inne modele otrzymają aktualizacją wkrótce. Ale jak na razie nie ma żadnego konkretnego terminu. Być może jeszcze w tym roku. Dla nas użytkowników byłyby to fajny prezent na zbliżające się Święta.

źródło: informacja prasowa LG

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz