3

Tablet graficzny One by Wacom S w Biedronce 119 zł. Czy ktoś w ogóle go kupił?!

One by Wacom SBiedronka już od dawna przygotowuje ciekawe promocję na sprzęt elektroniczny. Bardzo często sprzedaje produkty myPhone, a teraz padło na tablet graficzny One by Wacom S, który od wczoraj jest, a właściwie to był w Biedronce… Czy w ogóle ktoś go zauważył lub po prostu kupił?

Wiadomo, że kiedy Biedronka startuje z promocją to nie ma przygotowanych kilkaset sztuk danego produktu, a zazwyczaj jest to kilkadziesiąt, jak nie kilka tysięcy. I oczywiście sprzęt jest oferowany w naprawdę korzystnej cenie, aby przyciągnąć klientów do sklepu. Wydaje mi się, że taki jest plan Biedronki. Uruchamiają promocję, dają trochę sztuk na wszystkie sklepy, może po jednym jest w każdym punkcie, bo przecież klient i tak przyjdzie sprawdzić czy jest, jak naprawdę jest zainteresowany. Ja sam udałem się do dwóch Biedronek w Poznaniu i nie ma mowy, aby tablet One by Wacom S za 119 zł był jeszcze dostępny. Pojawiłem się koło 13 po południu i nie było już żadnych sztuk. Spytałem grzecznie Pani ile było przygotowanych tabletów, skoro już nie ma, a promocja od dzisiaj. Jaka była odpowiedź? Raptem kilka sztuk. I mogę się założyć, że tak było w każdym sklepie Biedronki… A może rozeszły się wśród pracowników Biedronki? Wcale by mnie to nie zdziwiło…

Marketingowo taka promocja na pewno się sprzeda świetnie – dużo szumu, wpisów w sieci, po prostu darmowej reklamy. A po drugie klient, który przyjdzie już do Biedronki coś już kupi, zobaczy jakąś promocję, która go zainteresuje i tak zostawi trochę pieniędzy.

Dlatego mam do Was pytanie, czy ktoś w ogóle kupił tablet graficzny One by Wacom S w Biedronce?
Jestem strasznie tego ciekaw! I czy w ogóle podzielacie moje zdanie, a może spisek mnie poniósł? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz