3

Tablet graficzny One by Wacom S w Biedronce 119 zł. Czy ktoś w ogóle go kupił?!

One by Wacom SBiedronka już od dawna przygotowuje ciekawe promocję na sprzęt elektroniczny. Bardzo często sprzedaje produkty myPhone, a teraz padło na tablet graficzny One by Wacom S, który od wczoraj jest, a właściwie to był w Biedronce… Czy w ogóle ktoś go zauważył lub po prostu kupił?

Wiadomo, że kiedy Biedronka startuje z promocją to nie ma przygotowanych kilkaset sztuk danego produktu, a zazwyczaj jest to kilkadziesiąt, jak nie kilka tysięcy. I oczywiście sprzęt jest oferowany w naprawdę korzystnej cenie, aby przyciągnąć klientów do sklepu. Wydaje mi się, że taki jest plan Biedronki. Uruchamiają promocję, dają trochę sztuk na wszystkie sklepy, może po jednym jest w każdym punkcie, bo przecież klient i tak przyjdzie sprawdzić czy jest, jak naprawdę jest zainteresowany. Ja sam udałem się do dwóch Biedronek w Poznaniu i nie ma mowy, aby tablet One by Wacom S za 119 zł był jeszcze dostępny. Pojawiłem się koło 13 po południu i nie było już żadnych sztuk. Spytałem grzecznie Pani ile było przygotowanych tabletów, skoro już nie ma, a promocja od dzisiaj. Jaka była odpowiedź? Raptem kilka sztuk. I mogę się założyć, że tak było w każdym sklepie Biedronki… A może rozeszły się wśród pracowników Biedronki? Wcale by mnie to nie zdziwiło…

Marketingowo taka promocja na pewno się sprzeda świetnie – dużo szumu, wpisów w sieci, po prostu darmowej reklamy. A po drugie klient, który przyjdzie już do Biedronki coś już kupi, zobaczy jakąś promocję, która go zainteresuje i tak zostawi trochę pieniędzy.

Dlatego mam do Was pytanie, czy ktoś w ogóle kupił tablet graficzny One by Wacom S w Biedronce?
Jestem strasznie tego ciekaw! I czy w ogóle podzielacie moje zdanie, a może spisek mnie poniósł? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz

  • Michał

    Ja niestety nie zdołałem kupić tabletu graficznego, o którym mowa, a bardzo chciałem go nabyć bo kolejnej takiej szansy nie będę miał. Po prostu za późno wybrałem się do sklepu z racji, że nie wiedziałem o takiej promocji wcześniej. A co do pracowników, którzy mogli go zakupić – bo ponoć polityka Biedronki tego nie zabrania -, można uznać to tylko za przypuszczenie. Ale nie ma co się tak „ponosić” tym za bardzo. Mnie osobiście denerwuje jedynie fakt, że część osób zakupiło tablet, nie po to aby z niego korzystać, tylko z chęcią zysku. Oto pierwsza aukcja po wielkiej akcji promocyjnej w Biedronce – http://allegro.pl/tablet-graficzny-one-by-wacom-s-i4803470016.html – a może i nie jedyna, bo znaleźć można i oferty na olx czy innych serwisach.

    • no wiadomo, sporo osób kupiło, aby później zarobić 🙂 cwaniaczki po prostu

  • Łukasz

    W większych miastach na pewno było trudniej o kupno tego cudeńka. U mnie w mieście są 4 Biedronki, w tym 3, blisko miejsc bardziej uczęszczanych przez ludzi. No właśnie i w tej 4, która jest powiedzmy na uboczu, chodź także przy ruchliwej trasie, kupiłem tablet, a z tego co widziałem, kilka sztuk jeszcze było i nikt się o niego nie zabijał 🙂