0

Pierwsze spojrzenie na Lark Ultimate 7i. Rozpakowanie pudełka [wideo]

Lark Ultimate 7iTablet Lark Ultimate 7i został zaprezentowany kilka dni temu i praktycznie od razu można go było kupić w sklepach Tesco na terenie całej Polski. Producent ustalił cenę na poziomie 299 zł, a co w zamian otrzymamy? Na pewno standardowy zestaw gadżetów.

Lark Ultimate 7i

Muszę przyznać, że tablet internetowy Lark Ultimate 7i został zapakowany w ładnie wyglądającym pudełku i o dość dużych rozmiarach, jak na 7-calowe urządzenie. Może producent chce samą wielkością opakowania sprzedać go klientom? Być może to jedna z metod socjotechnik 🙂 Ale do rzeczy… W pudełku użytkownik znajdzie tablet Lark Ultimate 7i, ładowarkę sieciową, kabel microUSB oraz kilka papierków. Nic specjalnego, ale też nic więcej nie potrzeba. Może przydałaby się ściereczka do czyszczenia ekranu.

Pierwsze wrażenia… są pozytywne

Tablet Lark Ultimate 7i jest urządzeniem z 7-calowym ekranem o rozdzielczości 1024×600 pikseli. Miło, że producent zdecydował się na technologię IPS, ponieważ dzięki temu wyświetlacz jest czytelny na dworze, w słoneczne dni, choć to teraz nam nie grozi… Rozmiar tego tabletu idealnie nadaje się do transportu. Tablet jest lekki i poręczny. Zmieścimy go nawet w kieszeni w kurtce, a co dopiero w plecaku, czy torbie. Oczywiście obudowa jest wykonana z tworzywa sztucznego, ale konstrukcja prezentuje się całkiem nieźle – nic nie trzeszczy pod naciskiem. Producent na jednym boku obudowy umieścił wszystkie przyciski oraz porty – klawisz zasilający, regulację głośności, microUSB, jack 3.5 mm, ładowarki oraz slot microSD.

Lark Ultimate 7i

Przez pierwsze kilkanaście godzin użytkowania nie mogę narzekać na wydajność urządzenia. 2-rdzeniowy procesor, 2 GB RAM oraz system operacyjny Google Android 4.4 Kitkat zapewniają prawidłowe funkcjonowanie wszelkich opcji, aplikacji. Mam nadzieje, że tablet Lark Ultimate 7i nadal będzie się tak sprawował… Jeśli tak, to może być ciekawa propozycja za 299 zł i to łatwo do kupienia – w każdym Tesco.

Android 4.4 KItkat w Lark Ultimate 7i

Interfejs Android 4.4 KItkat w Lark Ultimate 7i

Specyfikacja techniczna Lark Ultimate 7i:

  • procesor Intel Atom Z2520 Dual Core,
  • system Android 4.4 KitKat,
  • ekran 7″ 1024 x 600 IPS,
  • 2 GB RAM, pamięć wewnętrzna 8GB,
  • kamera przednia 0,3Mpx i tylna 2Mpx,
  • Bluetooth, wejście słuchawkowe, WiFi,
  • akumulator litowo-polimerowy 3000mAh.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz