9

Kup Samsunga Galaxy Tab S o połowę taniej! W dodatku 100 zł gratis na gadżety!

Samsung Galaxy Tab S 8.4Pamiętacie sierpniową promocją i szał zakupowy związany z tabletem Samsung Galaxy Tab S? Otóż wtedy wiele sklepów oferowało to urządzenie w naprawdę korzystnej cenie. Zainteresowanie było tak duże, że do klientów nie trafiło tyle egzemplarzy ile sobie życzyło. Media Markt z Saturnem postanowili ten błąd naprawić. Tablet Samsung Galaxy Tab S można kupić z 50 proc. rabatem oraz dodatkowo 100 zł na zakup akcesorium.

W sierpniu Samsung Poland z wieloma sklepami w Polsce przygotował promocję, w ramach której można było kupić tablety Samsung Galaxy Tab S w okazyjnej cenie. Obniżka była tak duża, że spotkało się to z olbrzymim zainteresowaniem wśród klientów. Tak dużym, że zabrakło po prostu egzemplarzy do sprzedaży. Choć system przyjmował zamówienia, to w magazynach już dawno nie było wolnych sztuk. Właściciel sklepów Media Markt oraz Saturn do tej pory nie reagował, aż do teraz. Tylko X-kom.pl w międzyczasie obiecał realizację zamówień.

Z pewnością czekano na odpowiedni czas, a teraz jest idealny. Niedługo klienci wpadną w szał przedświątecznych zakupów. Moim zdaniem najnowsza promocja Media Markt oraz Saturn będzie cieszyć się olbrzymim zainteresowaniem. Skąd ten wniosek? Otóż wszyscy klienci, którzy złożyli zamówienie w sierpniu otrzymali maila z informacją, że teraz mogą kupić tablet Samsung Galaxy Tab S z 50 procentowym rabatem! Jest to naprawdę dużą obniżka, a ponadto użytkownik otrzyma 100 zł na zakup akcesorium. Bardzo ładnie ze strony holdingu, ale szkoda, że tak późno. W sumie dla nich to idealny czas…

Zobacz także: Recenzja Samsung Galaxy Tab 8.4 SM-T700. Super tablet faktycznie taki super?

W ramach przeprosin za niedogodności związane ze wspomnianą Akcją przygotowaliśmy dla Państwa prezent w postaci rabatu o wartości 100 złotych, do wykorzystania w sklepach Saturn na dowolne akcesoria marki Samsung, w terminie do 13 grudnia 2014 roku (włącznie). By zrealizować zamówienia na tablet z rabatem -50% należy wpisać otrzymany kod rabatowy wykorzystując otrzymany link w terminie do 13 grudnia 2014 roku (włącznie).

można przeczytać w pliku pdf wysyłanym do klientów.

Zamówienie składa się przez Internet i realizowane będą w ciągu 14 dni. Wysyłka jest całkowicie darmowa.

Ktoś już zdecydował się skorzystać z oferty? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz

 • Maria

  no no, brawo!

 • Baron von Yoloswag

  A reszta „frajerów” będzie musiała wybulić 1800zł. Wolę jednak kupować sprzęt elektroniczny bezpośrednio u źródła, aniżeli płacić tym sklepom 15% marże.

  Gdyby dali jakąś sensowną ofertę w stylu kup taba s, a drugiego otrzymasz za połowę ceny, to bym pewnie się skusił.

 • osa0403

  Jeśli nie zamierzasz wykorzystać kodu, PROSZĘ 🙂 wyślij go do mnie 😉
  osa0403 [małpa] wp.pl

 • kamil370z

  Szczerze… odkupię kod promocyjny, proszę pisać na webmaster.slask@gmail.com
  Pozdrawiam! 🙂

 • arek

  Oferta skierowana do tych co CHCIELI kupić a nie tych, co CHCĄ nadal kupić (marketingowy powrót na drzewo). Za kilkaset trudno chodliwych tabletów mają super akcję reklamową/wcurwieniową z udanym podzieleniem klientów na gorszych i lepszych. Nie jest to żadna promocja tylko rzucanie ochłapów w nagrodę za wypełnienie zamówienia. Oferta z netu Australia – Tab S 10 LTE = ok. 1580 PLN u nas rekord to 2000 PLN. Gdzie jest trzeci świat już wiadomo

 • juliaa818

  Chetnie odkupię od kogoś kod promocyjny, mój mail: juliaa818@gmail.com

  pozdrawiam

 • Ukasz

  Również jestem zainteresowany kupnem kodu. Proszę o kontakt: balicus1@gmail.com

 • Uki

  Również jestem zainteresowany kupnem kodu. Proszę o kontakt:: balicus1@gmail.com