9

Kup Samsunga Galaxy Tab S o połowę taniej! W dodatku 100 zł gratis na gadżety!

Samsung Galaxy Tab S 8.4Pamiętacie sierpniową promocją i szał zakupowy związany z tabletem Samsung Galaxy Tab S? Otóż wtedy wiele sklepów oferowało to urządzenie w naprawdę korzystnej cenie. Zainteresowanie było tak duże, że do klientów nie trafiło tyle egzemplarzy ile sobie życzyło. Media Markt z Saturnem postanowili ten błąd naprawić. Tablet Samsung Galaxy Tab S można kupić z 50 proc. rabatem oraz dodatkowo 100 zł na zakup akcesorium.

W sierpniu Samsung Poland z wieloma sklepami w Polsce przygotował promocję, w ramach której można było kupić tablety Samsung Galaxy Tab S w okazyjnej cenie. Obniżka była tak duża, że spotkało się to z olbrzymim zainteresowaniem wśród klientów. Tak dużym, że zabrakło po prostu egzemplarzy do sprzedaży. Choć system przyjmował zamówienia, to w magazynach już dawno nie było wolnych sztuk. Właściciel sklepów Media Markt oraz Saturn do tej pory nie reagował, aż do teraz. Tylko X-kom.pl w międzyczasie obiecał realizację zamówień.

Z pewnością czekano na odpowiedni czas, a teraz jest idealny. Niedługo klienci wpadną w szał przedświątecznych zakupów. Moim zdaniem najnowsza promocja Media Markt oraz Saturn będzie cieszyć się olbrzymim zainteresowaniem. Skąd ten wniosek? Otóż wszyscy klienci, którzy złożyli zamówienie w sierpniu otrzymali maila z informacją, że teraz mogą kupić tablet Samsung Galaxy Tab S z 50 procentowym rabatem! Jest to naprawdę dużą obniżka, a ponadto użytkownik otrzyma 100 zł na zakup akcesorium. Bardzo ładnie ze strony holdingu, ale szkoda, że tak późno. W sumie dla nich to idealny czas…

Zobacz także: Recenzja Samsung Galaxy Tab 8.4 SM-T700. Super tablet faktycznie taki super?

W ramach przeprosin za niedogodności związane ze wspomnianą Akcją przygotowaliśmy dla Państwa prezent w postaci rabatu o wartości 100 złotych, do wykorzystania w sklepach Saturn na dowolne akcesoria marki Samsung, w terminie do 13 grudnia 2014 roku (włącznie). By zrealizować zamówienia na tablet z rabatem -50% należy wpisać otrzymany kod rabatowy wykorzystując otrzymany link w terminie do 13 grudnia 2014 roku (włącznie).

można przeczytać w pliku pdf wysyłanym do klientów.

Zamówienie składa się przez Internet i realizowane będą w ciągu 14 dni. Wysyłka jest całkowicie darmowa.

Ktoś już zdecydował się skorzystać z oferty? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz