0

Tablety ASUS Nexus 7 (WiFi) z aktualizacją do Android 5.0 Lollipop

ASUS Nexus 7Polski oddział firmy ASUS poinformował o dostępności aktualizacji systemu operacyjnego Google Android 5.0 dla tabletów ASUS Nexus 7 z WiFi. Platforma Google Android 5.0 Lollipop dla ASUS Nexus 7 z modemem 3G/LTE pojawi się na początku grudnia 2014 roku!

Aktualizacja oprogramowania Google Android 5.0 Lollipop dla ASUS Nexus 7 jest darmowa i dostępna jest za pośrednictwem over-the-air (OTA). Pierwszą falą aktualizacji objęto modele z 2012 i 2013 roku, wyposażone w Wi-Fi. Natomiast oprogramowanie dla tabletów ASUS Nexus 7 z wbudowanym modemem 3G/LTE pojawi się na początku grudnia 2014 roku.

Na jakie zmiany mogą liczyć użytkownicy? Google Android 5.0 to przede wszystkim poprawa bezpieczeństwa, ale także nowe funkcje i interfejs. Na uwagę zasługuje ulepszony system powiadomień, funkcja Bluetooth Smart, „Personal Unlocking”, która sprawi że dostęp do tabletu będzie szybszy.

Aby zaktualizować tablet należy w menu ustawień znaleźć pozycję „Informacje”, a następnie kliknąć na opcję „Aktualizację systemu”.

źródło: informacja prasowa ASUS

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz