0

Microsoft sponsorem Realu Madryt. Będzie promocja tabletów Surface 3?

Microsoft Real Madryt sponsorWczoraj ogłoszono, że gigant komputerowy zostaje jednym z sponsorów giganta piłkarskiego. Mowa o Microsofcie, który teraz będzie wspierał Real Madryt, a każdy piłkarz, i być może pracownik klubu, otrzyma tablet Microsoft Surface 3, ale to dopiero początek.

Wydaje się, że to bardzo dobra decyzja, ponieważ Microsoft chyba po raz pierwszy decyduje się na taki duży sponsoring w Europie, a w końcu musiało się to stać. Marka Microsoft kojarzy się głównie z Windowsem i w sumie nie ma zbyt najlepszej opinii, która została zebrana na przestrzeni lat. Jednak teraz sponsoring klubu piłkarskiego ma wpłynąć na wizerunek Microsoftu. Szczególnie wśród młodych ludzi, ponieważ to oni najbardziej identyfikują się z klubem i z wszelkimi firmami go sponsorującymi. Może właśnie ten krok spowoduje, że produkty Microsoftu będą lepiej sprzedawane w Europie. Moim zdaniem, to bardzo dobry ruch, bo jak osoby młodsze zobaczą swojego idola, Cristiano Ronaldo z tabletem Microsoft Surface 3, to mogę się założyć, że sprzedaż tych produktów znacznie wzrośnie. Zgadzacie się?

Ile jest warta umowa? Tego nie wiadomo, ale Microsoft nie tylko będzie promował tablety Surface 3, ale także udostępni woje wszelkie usługi – serwery, chmurę itp. Pracownicy Realu Madryt będą korzystać z najnowszych rozwiązań technologicznych Microsoftu, tak aby ułatwić im pracę.

źródło: Microsoft

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz