0

Samsung Galaxy Note Edge na pewno pojawi się w Polsce! Rzecznik potwierdza

Samsung Galaxy Note 4 EdgeChoć początkowo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że phablet Samsung Galaxy Note Edge z zakrzywionym wyświetlaczem nie pojawi się w Polsce, na nawet w Europie, to jednak teraz sytuacja się diametralnie zmieniła! Samsung Galaxy Note Edge na pewno pojawi się w Polsce!

Rzecznik prasowy Samsung Polska potwierdził za pośrednictwem swojego konta w serwisie mikroblogowym Twitter, że phablet Samsung Galaxy Note Edge będzie można kupić na terenie naszego kraju. W Polsce będzie jednak dostępna ograniczona liczba sztuk tego modelu. Ile dokładnie? Tego rzecznik nie zdradził, ale pewnie sam jeszcze nie zna takiej informacji.

Mimo to uważam, że fajnie, że Samsung Polska wprowadza do sprzedaży Galaxy Note Edge z zakrzywionym ekranem. Na pewno jest to nowość technologiczna i zainteresowani tym modelem się znajdą, jestem tego pewny. I cena nie będzie tak wysoka, jak na Allegro, gdzie ktoś wycenił Galaxy Note Edge na 5,5 tys. zł. Moim zdaniem Samsung wyceni go tak w okolicy 4 tys. zł… A Wy co sądzicie?

źródło: Twitter

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz