0

Allview Viva H7 Extreme. 7-calowiec z 8-rdzeniami, 2 GB RAM i ekranem IPS za 799 zł

Allview Viva H7 XtremeRumuńska firma Allview zamierza wprowadzić do sprzedaży w Polsce kolejny tablet internetowy. W ostatnich dniach Allview przeprowadza prawdziwą ofensywę na rynku tabletów. Tym razem klienci będą mogli kupić model Viva H7 Extreme z 8-rdzeniowym procesorem, ekranem IPS, GPS oraz modemem 3G.

Najnowsza propozycja rumuńskiej marki zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, przynajmniej jeśli chodzi o funkcjonalność. Za 799 zł otrzymamy tablet Allview Viva H7 Extreme, który będzie naprawdę mocnym urządzeniem. Na przodzie obudowy widnieje 7-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1920×1200 pikseli. Wyświetlacz charakteryzuje się obecnością technologii pełnej laminacji i LTPS, która zapewnia niskie zużycie energii

Prawidłowe działanie tabletu oraz systemu operacyjnego Google Android 4.4.2 ma zapewnić 8-rdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania zegara 1,7 GHz oraz 2 GB RAM. Ważne chwile można uchwycić za pomocą aparatu fotograficznego 8 Mpix z lampą LED i nagrywaniem w full HD. Aparat ma takie funkcje, jak HDR, ożywione zdjęcie, sterowanie głosem i filmy poklatkowe. Technologia BSI2 pozwala na szybkie przejście pikseli poprzez szereg filtrów i mikro obiektywów. Natomiast z przodu jest także kamera 5 Mpix o wideo rozmów.

Zobacz także: Allview WI7 i Allview WI10N. Nowe tablety z Windows 8.1. Jeden z nich kosztuje 299 zł

W obudowie (o grubości 7,5 mm) Allview Viva H7 Extreme skrywa się modem 3G z funkcją dzwonienia, GPS, Bluetooth, Wi-Fi, aplikację Hot Knot i jest kompatybilna z technologią Miracast.

Allview Viva H7 Xtreme

Tablet Allview Viva H7 Xtreme dostępny jest od dzisiaj w przedsprzedaży, w cenie 799 zł. Kwota jest według mnie optymalna. producent nie przesadził, ale wszystko w sumie zależy od tego, jak sprzęt będzie sprawował się w praktyce.

źródło: informacja prasowa Allview

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz