0

AcerNAV, czyli TomTom za darmo w smartfonach Acer! Niezła wiadomość!

Acer Liquid Z4Dzisiaj na moją skrzynkę mailową spłynęła bardzo ciekawa informacja dotycząca smartfonów Acer. Urządzenia marki Acer otrzymają darmową aplikację nawigacyjną AcerNAV, która bazuje na silniku NavKit. Oprogramowanie będzie korzystało z map TomTom.

AcerNAV to rozwiązanie przygotowane z myślą o użytkownikach smartfonów ułatwia odnalezienie celu i poruszanie się w dowolnym miejscu na świecie bez dodatkowych opłat roamingowych, a także daje możliwość pobierania map TomTom za darmo. Zastosowany w nowej aplikacji TomTom NavKit oferuje kompleksowe usługi nawigacyjne: prowadzenie manewr po manewrze, najświeższe mapy w pamięci urządzenia oraz zaawansowane oprogramowanie do nawigacji. Zapewnia szybkie oraz precyzyjne planowanie tras, intuicyjną obsługę, łatwe wprowadzanie celu, a także interaktywne mapy 2D i 3D wszędzie tam, gdzie są dostępne.

Zobacz także: Acer Switch 12. Nowy hybrydowy tablet z ekranem 12,5″

Oprogramowanie AcerNAV dla smartfonów Acer, w Europie, pojawi się w czwartym kwartale 2014, czyli już teraz.

Komuś udało się pobrać AcerNAV? Jeśli tak, to jakie macie wrażenia?

Moim zdaniem to bardzo dobry ruch ze strony firmy Acer. W ten sposób użytkownik zyskuje kolejny argument, aby zdecydować się na smartfona Acer. Otóż od razu otrzymuje darmową i sprawną nawigację, tak jak w Lumii. Oczywiście, czy sprawna, to siłę okaże, ale wydaje mi się, że inżynierowie TomTom oraz Acer stanęli na wysokości zadania.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz