1

Logitech AnyAngle. Praktyczne etui dla iPada Air oraz iPada Mini

Logitech AnyAngleLogitech co jakiś czas prezentuje nowe akcesoria dla tabletów iPad. Niedawno były to Logitech Ultrathin oraz klawiatura, a teraz jest to Logitech AnyAngle. Dokładnie jest to etui to pełni funkcję ochronną oraz umożliwia ustawienie ekranu iPada Air 2 i wszystkich modeli iPadów mini pod dowolnym kątem.

Według producenta, Logitech AnyAngle spośród innych produktów, to unikatowa, umieszczona bezpośrednio za tabletem podpórka z ukrytym zawiasem. Dzięki temu iPada można ustawić pod dowolnym kątem w zakresie 50 stopni. Wydaje się, że jest to wygodne rozwiązania dla przeglądania Internetu. Podpórkę podtrzymują wbudowane magnesy, co pomaga zachować stabilność oraz utrzymać stały kąt nachylenia, nawet podczas przemieszczania iPada.

Logitech AnyAngle dla iPad Air

Etui wyróżnia się także gumową oprawą, która zabezpiecza iPada przed przypadkowymi upadkami i odpryśnięciami. Tylna część etui jest przezroczysta. Logitech AnyAngle jest dostępne w wielu wersjach kolorystycznych – klasyczna czerń, fiolet czy turkus. Etui będzie dostępne w Polsce na początku stycznia 2015 roku w cenie 349,00 zł.

źródło: informacja prasowa Logitech

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz