2

Allview C6 Quad 4G. 4,5-calowy smartfon z IPS za 499 zł

Allview C6 Quad 4GRumuńska firma Allview nie zwalnia tempa. Po debiucie smartfonów i tabletów, przychodzi czas na kolejny telefon komórkowy. Tym razem jest to model Allview C6 Quad 4G, który wyróżnia się wbudowanym modemem LTE.

Na przodzie smartona Allview C6 Quad 4G widnieje 4,5-calowy wyświetlacz IPS LCD o rozdzielczości 854×480 pikseli. Ekran zabezpieczony jest technologią Gorilla Glass. Prawidłowe działanie systemu operacyjnego Google Android 4.4 zapewnia 4-rdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,3 GHz oraz 1 GB RAM. Wbudowana pamięć wynosi 8 GB, ale w każdej chwili można skorzystać z slotu microSD.

Ważne chwile dla użytkownika można uchwycić za pomocą aparatu fotograficznego o matrycy 5 Mpix z lampą LED. Kamera pozwala na nagrywanie w rozdzielczości 1080p. Aparat ma również tryb śledzenia ruchu. Jedną z najważniejszych funkcji Allview C6 Quad 4G jest wbudowany modem LTE. Ale to nie koniec modułów łączności. Jest także WiFi, Bluetooth, microUSB oraz jack 3.5 mm.

Zobacz także: Allview Viva H7 Extreme. 7-calowiec z 8-rdzeniami, 2 GB RAM i ekranem IPS za 799 zł

Smartfon Allview C6 Quad 4G będzie dostępny w promocji Czarny Piątek, która zostanie uruchomiona w weekend na stronie producenta.

Normalna cena Allview C6 Quad 4G to 499 zł. Szczerze to myślałem, że producent na nieco mniej go wyceni. Moim zdaniem to trochę zawyżona cena…

Allview C6 Quad 4G

źródło: informacja prasowa Allview

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz