0

GIGABYTE FORCE H1. Bezprzewodowe słuchawki dla graczy. Również dla tabletów

GIGABYTE FORCE H1Firma GIGABYTE wprowadza do sprzedaży nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy o nazwie GIGABYTE FORCE H1. Jest to urządzenie, które ucieszy na pewno fanów gier. Co ważne, GIGABYTE FORCE H1 jest kompatybilne z tabletami.

Słuchawki FORCE H1 są wyposażone w moduł Bluetooth 3.0 oraz wysokiej klasy przetworniki o średnicy 40 mm, które odpowiadają za jakość reprodukowanego dźwięku. Według producenta, plusem produktu GIBABTE jest także ergonomiczna i wytrzymała konstrukcja. Waga wynosi 248 g. Obudowa GIGABYTE FORCE H1 opiera się na regulowanym pałąku wykonanego ze stali. Do produkcji nauszników wykorzystano materiał, który dopasowuje się do kształtu ucha i pozwala na skuteczną izolację akustyczną tła.

GIGABYTE FORCE H1

Za pośrednictwem tych słuchawek można słuchać dźwięku, ale także rozmawiać. Zintegrowany na obudowie panel sterujący pozwala na wygodne odbieranie połączeń przychodzących, regulację poziomu głośności czy przełączanie utworów muzycznych. Wbudowana bateria umożliwia do 10 godzin słuchania muzyki lub grania oraz do 25 godzin rozmów. Akumulator naładujemy za pośrednictwem dowolnej ładowarki z wejściem microUSB.

GIGABYTE FORCE H1

Słuchawki GIGABYTE FORCE H1 nie należą do najtańszych. Klient musi liczyć się z wydatkiem 329 zł, ale w zamian otrzyma 24-miesieczną gwarancję. Co sądzicie o tej kwocie? Czy tego typu sprzęt jest wart 329 zł? Ja nie jestem przekonany…

źródło: informacja prasowa GIGABYTE

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz