1

Tablet Linshof z procesorem 8-rdzeniowym, 3 GB RAM oraz 80 GB wbudowanej pamięci!

Linshof TabletFirma Linshof zaprezentowała dwa ciekawe urządzenia. Jest to tablet internetowy oraz smartfon. Oba urządzenia mają 80 GB wbudowanej pamięci! Co jest chyba rekordem…. Ale i pozostała część specyfikacji technicznej robi wrażenie. A to wszystko za 360 dolarów!

Tablet internetowy marki Linshof naprawdę robi wrażenie. W tej chwili nie ma żadnego konkretnego oznaczenia. Po prostu jest to sprzęt marki Linshof. A co oferuje? Dużo!

Wszystkie informacje wyświetlane są na 10,1-calowym ekranie IPS o rozdzielczości 2048×1536 pikseli. Prawidłowe działanie systemu operacyjnego Google Android 5.0 Lollipop z nakładką Linshof UI ma zapewnić 8-rdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania zegara 2,1 GHz oraz 3 GB RAM! Pytanie tylko, czy te podzespoły mogą być wykorzystane w codziennym użytkowaniu? Nie jestem przekonany, ale marketingowo wygląda to nieźle.

Linshof Tablet

Wbudowana pamięć wynosi 64 GB, ale jest dodatkowy moduł o pojemności 16 GB. Jest on przeznaczony do instalowania na nim aplikacji. Pozostałe 64 GB jest typowo na pliki. Łącznie jest 80 GB dla użytkownika! Ale z tego powodu nie ma slotu microSD.

Ważne dla użytkownika chwile można uchwycić aparatem fotograficznym o matrycy 13 Mpix. Natomiast z przodu jest kamera 8 Mpix. W obudowie skrywa się także karta sieciowa WiFi, Bluetooth, LTE, GPS, NFC, microUSB, jack 3.5 mm oraz wyjście HDMI. Natomiast akumulator ma pojemność 9000 mAh.

Zobacz także: Manta MID1009 3G. 10-calowy tablet również z GPS za 349 zł!

Jeśli chodzi o wygląd, to trzeba przyznać, że design i konstrukcja tego modelu jest oryginalna. Na pewno żaden z producentów nie zarzuci mu kopiowania rozwiązań. Czy taki tablet może się podobać? To już kwestia gustu, a o nich ponoć się nie dyskutuje. Jak dla mnie wygląda oryginalnie i na pewno zawiesiłbym na nim oko. A Wy co sądzicie? Kupilibyście ten tablet z takim designem?

Linshof Tablet

Na papierze to wszystko wygląda naprawdę nieźle i tablet internetowy marki Linshof może się podobać. Jeśli do tego dorzucimy cenę – 360 dolarów (~1150 zł), to może być hit. Linshof to marka niemiecka, więc niewykluczone, że zadebiutuje również w Polsce… Premiera za naszą granicą ma się odbyć w pierwszym kwartale 2015 roku.

źródło: phonearena.com/Linshof

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz