0

ASUS eShop: W grudniu przeceny nawet do 50 proc.

ASUS Fonepad 7Przedstawiciele polskiego oddziału firmy ASUS poinformowali, że gruzień w oficjalnym sklepie producenta będzie niezwykle ciekawy. W promocji będą brać udział smartfony, tablety oraz akcesoria marki ASUS.

Nawet 50-procentowe zniżki na produkty, atrakcyjne wyprzedaże i akcje promocyjne – ASUS rozpoczyna odliczanie do świąt, można przeczytać w informacji prasowej. Co klient będzie mógł kupić taniej w eShopie ASUSA?

Już pierwszego grudnia w eShopie, internetowym sklepie firmy ASUS, rusza specjalna akcja. Każdego dnia jeden losowo wybrany produkt będzie przeceniony aż o 50 procent. i tak do końca roku. Oprócz tego na klientów czekają liczne obniżki, w tym 50-procentowy upust na wszystkie klawiatury oraz 20 proc. na dyski HDD. Podstawka pod tablet ASUS PW100, z funkcją bezprzewodowego ładowania, będzie kosztować 50 proc. mniej.

Ponadto ASUS Polska oferuje rabat na smartfony ASUS ZenFone 5 oraz ZenFone 6. Pojawi się także etui View Flip Cover, dedykowane ZenFonom 5 i 6, w cenie 99 złotych. Dla ZenFone 5 są równe kolorowe obudowy (biała, czarna, czerwona, zielona i złota) za 99 zł. Ochronią one urządzenia przed wstrząsami, kurzem i upadkami z wysokości do 1,5 metra. Wystająca ramka ma zabezpieczać ekran przed uderzeniami.

Zobacz także: Recenzja ASUS Fonepad 7 (K019). 7-calowiec z Dual-SIM oraz 3G

Co sądzicie o tej promocji? Na pewno to jest jakiś sposób na zwiększenie sprzedaży przed świętami. Według mnie to bardzo dobra decyzja, bo dla nas klientów ot na pewno okazja. Możemy w znacznie niższych cenach kupić produkt ASUSa.. Mnie ciekawi jakie tablety będą brać udział w grudniowej akcji… Jestem niemal pewny, że będzie to ASUS T100, czyli konkurencja dla Acer Switch 10.

źródło: informacja prasowa ASUS

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz